Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tablettával kapcsolatb...

Premens tablettával kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász írta fel ,mert menstruáció előtt 1-1,5 hétig barnázok(nem pecsételve). A hormontesztem jó lett. Ti mire szedtétek ,nektek orvosolta a problémát?

2018. szept. 22. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem volt a menstruáció előtt illetve nagyon fájt az első pár nap. Végig szedtem az ajánlott három hónap alatt és vegyesek a tapasztalataim. Az első és a 3. hónapban laza volt a menzeszem szerencsére, de a második ugyanúgy fájt. Illetve közben sokkal többet volt folyásom vagy barnázásom így főleg az elején kb végig betéttel jártam. Most lesz az első havim a tabi szedése után, holnapra várom. Majd leírom mit tapasztaltam. Eddig én nem érzem teljesen csodaszernek bár segített valamennyit míg szedtem. Kevésbé voltak előtte is panaszaim.
2018. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!