Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon beparaztam, hogy rakos...

Nagyon beparaztam, hogy rakos vagyok. Valakinek voltak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Mult hónapban 2x jott meg a havim. Az elso eleg keves volt, es 3napig tartott a masik pedig rendes,amilyennek kene lennie. 15 nap volt koztuk a kulonbseg.

Betudtam a stressznek.. gondoltam megvarom a kovetkezot. Nem jott meg még,pedig elmult mar 20 nap,hogy kesik. Vagyis rendesen nem jott meg.. volt verzesem 1,5napig, de nagyon keves..ezutan pedig beteg lettem, hugyuti fertozest mondott a doki es petefeszek gyulladasra gondolt, mondta,hogy menjek nodokihoz. Mar 4napja szedem az antibiotikumot, lazas voltam, tuszos torokgyuszim is lett kozben..

Keddre van idopontom a dokihoz.

Nagyon remelem,hogy a lappango betegseg miatt kesett/kesik..

Viszont szexeltem es szex kozben vereztem, aminek utana olvasva elegge belem verte a felelmet..

Siman lehet a mehnyakrak tunete.

Tudom,hogy nem vagytok orvosok, de keddig en megorulok. Valaki hasonloan jart valaha?

Koszonom.


2018. szept. 22. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szex közbeni vérzést okozhatja a vadabb aktus is.
2018. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem fajt, es vadnak se mondanam.

Sose volt ilyen eddig, pedig 25 vagyok.

2018. szept. 22. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Méhszájsebnek becézett hámhiány is okozhat vérzést szex közben és még ezer más. 25 évesen ne az internetről diagnosztizáld magad! Btw a rászűrésnek nem kedden lesz eredménye hanem kb 2-3 hét.
2018. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!