Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak a folyásomba...

Miért vannak a folyásomba ilyen kis rózsaszín foltok? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nem látszik csak ha közelről nézem akkor sok kis rózsaszín nagyon kicsi folok vannak ott, valójában csak pontok! Mitől lehet ez? ( még nem menstruálok )

2018. szept. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez annak a jele, hogy meg fog jönni hamarosan, sőt, ha már látsz halvány rózsaszín foltot, lehet, hogy ez az első. Az elején lehet barnás vagy halványrózsaszín. Szólj anyukádnak, ha erősödik.
2018. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jóvan köszönöm a választ. De ugye még nem kell szólnom? Elég lesz akkor amikor már bisztos vagyok benne vagy legalább is erősebb lesz?
2018. szept. 23. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem "kell"... Tegyél be legalább egy tisztasági betétet.
2018. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Segítsetek, nem tudom hogy mi van! A kis rózsaszín pontokat letudom kaparni a bugyimról. Mi lehet velem? ( Alaposan megmosom a nemi szervemet minden nap ) olyan mintha kis szöszök lennének de se a bugyim se a nadrágom nem rózsaszín!
2018. szept. 23. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. :D Figyeld magadon pár napig. Szerintem akkor valami szösz lesz az.
2018. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!