Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruáció...

Miért késhet a menstruáció ennyit?

Figyelt kérdés

Június 9. óta mikor késett 1-2 napot júliusban ill. augusztusban is csináltam tesztet az negatív lett mindkettő, illetve egy jelét sem érzékeltem annak, hogy terhes lennék. Már kimutatta volna a teszt is akkor gondolom.

Most késik már 10 napja. Időjárásváltozás hatással van rá? Illetve sok stressz ér mostanában ami bűnös lehet még. Kicsit a mozgási,sportolási szokásaim is változtak. Tünetek PMS-re egyelőre mellduzzadás,vagy mellfeszülés, puffadás érzet, teltségérzet. Görcseim nincsenek. Próbáltam az aviva tornát, sok forró teát iszom, forró fürdőzés nem segített. Késni nem igazán szokott ennyit, ciklusom 35. napjánál tartok.



2018. szept. 23. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál?
2018. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2018. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1./2

Szerintem nem fogytam 2-3 kilónál többet mostanában, vagy annyit sem, súlyproblémák nem hiszem, hogy a háttérben állhatnak.

2018. szept. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!