Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden szex után vizelési...

Minden szex után vizelési ingerem van és olyan mintha felfaztam volna. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Neten is utánanéztem már pár dolognak, pisilés szex előtt és utan: oké, tozegafonya,bő folyadékfogyasztás, kevesebb szex, stb., ezeket mind alkalmazom, de ott tartok, hogy antibiotikum nélkül nem javulok, minden együttlet után viszont nem hasznalhatok antibiotikumot.

Hosszú idő után most van kapcsolatom és teljesen tanácstalan vagyok ebben a kérdésben.

Aki volt már hasonló helyzetben, mi segített neki?

Most legutóbb már sikositot is használtunk, annak ellenére hogy eléggé nedves vagyok mindig, gondoltam hátha ez segít, de sajnos nem. :(


25N



2018. szept. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Orvos írt fel antibiotikumot? Mert akkor elmentél orvoshoz vele nem? Mit mondott, mi a baj? Csinált vmi tenyészétses vizsgálatot? Barátod elment orvoshoz? Mivel ha csak vele szexelsz és utána jön elő, akkor szinte biztos, hogy ő fertőz folyamatosan vissza
2018. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát annak ellenére is tapasztalod a felfázás tüneteit, hogy minden szex után azonnal pisilni mész? Mert sajnos a felfázás erről szól: egyfajta húgyúti fertőzés, ami amiatt is kialakulhat, hogy szex után a nő nem megy el rögtön pisilni.
2018. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit több petting kell.Negondolj semmi rosszra elsőnek.Ha fehér fojás is van akkor irány a doki.Nállunk is így volt,amikor belett járatva a henger elmúlt a csipő érzés :)
2018. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 kissé nincs tisztában a női szervezet működésével... Meg a magyar helyesírással sem.


"ha fehér fojás is van akkor irány a doki"

A fehérfolyás egy teljesen normális jelenség, ami természetes módon tisztítja a hüvelyt, és védi a fertőzésektől. Az egész ciklus során változik az állaga és a mennyisége. Dokihoz csak akkor kell menni, ha sárgás és/vagy darabos. Ez utal fertőzésre. Egyéb esetben semmi baj nincs.

2018. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!