Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba furcsa folyas nelkul?

Huvelygomba furcsa folyas nelkul?

Figyelt kérdés

Teljesen tanacstalan vagyok mar, ezert kerdezek itt is; hatha valakinek volt mar ilyen. Juniusban volt egy hugyuti fertozesem, kikezeltek, es kozvetlen utana lett egy olyan tunetem, hogy a kisajkak belso resze piros lett, egett nagyon, hozzaerni sem lehetett. Voltam vele ketszer orvosnal, folyasom semmi kulonos nem volt. Vettek kenetet, negativ lett. A tunetek nem multak viszont. Elmentem surgossegire, szinten fogalmuk sem volt mi lehet, ajanlottak egy termeszetes anyagokat tartalmazo kremet. Kb 1 het utan elmult. Viszont kb masfel-ket hete ujra elojott. Ugyanaz, folyas nincs, pirossag, ego erzes van. Ugyanazt a kremet hasznalom, de csak ideig oraig enyhiti. Napkozben pedig hol jobban erzem a tuneteket, hol kevesbe. Nem tudom mar mit csinaljak mert a multkor sem talaltak semmit. Ennek ellenere, lehet gomba folyas nelkul? Vagyis leginkabb arra lennek kivancsi van-e itt olyan akinek ilyen vagy hasonlo volt, folyas semmi, megis gomba volt?


Elore is koszi a valaszokat!



2018. szept. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem használsz esetleg új mosószert, tusfürdőt, fehérneműt? Ezek okozhatnak irritációt. Vagy az is eszembe jutott, hogy eddig pl másmilyen gumit használtatok, vagy fogamzásgátlót szedtél, és most visszatértetek gumira, stb.
2018. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem valtottam semmi ujra, ugyanazt hasznalom mindenbol, fogamzasgatlot sem szedek.
2018. szept. 23. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen sűrűbb hüvelyváladékod? Nem folyás, hanem ami "benned van" az nem sűrűbb, mint kéne? Nekem ugyan ez volt, és gombám volt. Olyan dokihoz mentem aki mikroszkóppal is megnézte a kenetet, nem csak tenyésztette.
2018. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A folyasom sem mas, nem surubb. Viszont kevesebb szerintem a mennyisege. Most elkezdtem egy 3 napos gomba elleni huvelykremet, ha ezutan sem lesz javulas, ujra elmegyek orvoshoz. Csak mar kb hulyenek neznek, mert ilyesmi gonddal nem egyszer voltam mar, es sose talaltak semmit...
2018. szept. 24. 21:17
 5/5 Ferenci Márton válasza:
Candida gomba vagy fejkosz nem tudom hogy került az alsó feltájra.😳
2020. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!