Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati problémától...

Nőgyógyászati problémától hullhat a hajam?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy erős, vastag szálú hajkoronával rendelkezem. Sötétbarna hajamat a nyár folyamán előbb kiszőkítettem. Majd 1hónappal később feketére festettem. Utána elég alapos hajtupírozás után elkezdett hullani a hajam. A feketére festés és a tupírozás között 1 hét telt el, és utána kezdett hullani a hajam. 4hónappal ezelőtt hagytam abba fogamzásgátló szedését is, mert az utóbbi időben nagyon meghíztam, és ennek tulajdonítottam a problémát. Lehet a fogamzásgátlónak is köze van hozzá, hogy hullik a hajam? Mindenhonnan hullik, de úgy látom leginkább elöl / hajválasztéknál látványos. Kb. 2.5 doboznyi Revalid kapszulát ettem meg 1 hónap alatt (30db-os, látványos hullásnál lehet napi 6-ot beszedni). Ha a maradék kapszulát elfogasztottam a Hair Clinicet próbálnám ki, majd ezeket a Hair Gummy Bunny-kat. Most vettem Lady Bánffy hajszeszt. Nem tudom mi a probléma, nőgyógyász/ háziorvos fogadna -e ezzel a panasszal, vagy kinevetnének. Bőrgyógyászatra nem akarok menni, nagyon rossz tapasztalataim vannak a városival, köszönöm.

2018. szept. 25. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a tabitól is vagy egyéb nőgyógyászati probléma is okozhatja, pl. valami gyulladás, de akár egy rossz fog is. Ezért el kell menni góckutatásra. Én is ezt az utat járom, mert mostanában nagyon hullik (de környezetemben is sok embertől hallom ezt a panaszt). Góckutatáshoz beletartozik a fogászati szűrs, nőgyógyászati és a fül-orr-gégészeti is. Egyikhez sem kell beutaló.
2018. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát lehet a tabi elhagyásától is akár *
2018. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is okozhat hajhullást, és hízást is. Endokrinológusnál (hormondoki) érdemes kezdeni a kivizsgálást. Egy vérvétellel kiderül, hogy itt van-e a baj forrása.
2018. szept. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!