Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Nőgyógyászati problémától hullhat a hajam?

Alapvetően egy erős, vastag szálú hajkoronával rendelkezem. Sötétbarna hajamat a nyár folyamán előbb kiszőkítettem. Majd 1hónappal később feketére festettem. Utána elég alapos hajtupírozás után elkezdett hullani a hajam. A feketére festés és a tupírozás között 1 hét telt el, és utána kezdett hullani a hajam. 4hónappal ezelőtt hagytam abba fogamzásgátló szedését is, mert az utóbbi időben nagyon meghíztam, és ennek tulajdonítottam a problémát. Lehet a fogamzásgátlónak is köze van hozzá, hogy hullik a hajam? Mindenhonnan hullik, de úgy látom leginkább elöl / hajválasztéknál látványos. Kb. 2.5 doboznyi Revalid kapszulát ettem meg 1 hónap alatt (30db-os, látványos hullásnál lehet napi 6-ot beszedni). Ha a maradék kapszulát elfogasztottam a Hair Clinicet próbálnám ki, majd ezeket a Hair Gummy Bunny-kat. Most vettem Lady Bánffy hajszeszt. Nem tudom mi a probléma, nőgyógyász/ háziorvos fogadna -e ezzel a panasszal, vagy kinevetnének. Bőrgyógyászatra nem akarok menni, nagyon rossz tapasztalataim vannak a városival, köszönöm.


 2018. szept. 25. 20:51  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, lehet a tabitól is vagy egyéb nőgyógyászati probléma is okozhatja, pl. valami gyulladás, de akár egy rossz fog is. Ezért el kell menni góckutatásra. Én is ezt az utat járom, mert mostanában nagyon hullik (de környezetemben is sok embertől hallom ezt a panaszt). Góckutatáshoz beletartozik a fogászati szűrs, nőgyógyászati és a fül-orr-gégészeti is. Egyikhez sem kell beutaló.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 25. 21:08 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Tehát lehet a tabi elhagyásától is akár *

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. szept. 25. 21:09 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Manka68 nevű felhasználó válasza:

Pajzsmirigy probléma is okozhat hajhullást, és hízást is. Endokrinológusnál (hormondoki) érdemes kezdeni a kivizsgálást. Egy vérvétellel kiderül, hogy itt van-e a baj forrása.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. szept. 27. 05:54 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Szeged nőgyógyászati magánrendelő?
2x megyek nőgyógyászhoz. Csak gyógyszer akarok újra felíratni és anyukám is jön. Be engedik vagy nem? Így megvizsálnak újra vagy recept esetén nem kell?
22 évesen szűzként nőgyógyászati vizsgálat?
Nőgyógyászati vizsgálat?
Hajhullás milyen nőgyógyászati problémától lehet?
Volt már valakinek hüvelyen belüli műtétje, amikor ki kellett metszeni egy elváltozást? Mennyire fájdalmas utána, hogyan gyógyul és milyen a varratszedés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!