Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? Mitől lehet,...

Szerintetek? Mitől lehet, hogy a menstruációm augusztus 27 helyett szept 10én jött meg, minden terhességi tesztem negatív volt. Többi lent.

Figyelt kérdés
Általában 5 napos a mensim, de most 4 napos volt és elég kevés is, se nem görcsöltem, pedig mindog szoktam. Ma pedig megint láttam 2-3 cseppet, de semmi több. Tudom, hogy doki, de csak jövőhétre kaptam időpontot.

2018. szept. 26. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek, és nem minden ciklus egyforma. Én ezzel nem mennék orvoshoz. Max ha legközelebb is ennyit késik. A vérzés mennyisége sem mindig ugyanannyi, a lefolyása sem mindig ugyanolyan. Emiatt kár aggódni.
2018. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem volt 3 elég stresszes hónapon, amikor az átlag 26-29 napos ciklusaim kitolódtak 36-39 napra. nagyon sok minden befolyásolja, gyógyszer abbahagyása, antibiotikum, stressz stb. ha többször előfordul, menj orvoshoz
2018. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Nekem augusztus 24-e helyett augusztus 28-án jött meg, nekem sem szokott késni, 27 naposak a ciklusaim. 4 tesztem volt negatív. Ami még más volt, hogy peteérés óta folyamatosan fájt az alhasam jobb oldalon, már azt hittem, beágyazódás, meg a nem várt előtt 2 nappal olyan erős görcseim voltak egész nap, hogy azt hittem, aznap meg fog jönni. Utána viszont se görcs, se pms. Voltam dokinál, látszólag minden rendben volt, aztán kiderült, hogy gombás fertőzésem van. Hogy ettől késhetett-e, azt nem tudom.

Most rendesen, 27 napra jött meg.

2018. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!