Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés, orvoshoz kell menni...

Vetélés, orvoshoz kell menni vagy nem?

Figyelt kérdés
Most csutortok van. Szombaton pecsetelo verzes jelent meg elosszor, ez volt vasarnap es hetfon is. Kedd este 7kor meg soha nem erzett gorcseim lettek. 30-40 percenkent kimentem a mosdoba es gyakorlatilag kibuggyant egy 8x8cm es vercsomonak kinezo valami ez igy ment hanjali 1ig hasonlo meretu nyalkas egybeallo verdarabok jottek. Borzazto gorcsok kisereteben percekre leallt a fajdalom es percekre elindult. Az egesznek borzaszto szules feelungje volt. Szornyen megviselt. Amig ugy ereztem megy egyedul es biztonsagban vagyok nem akartam mentot hivni a parom mindenben segitett. Tobbszor ultem meleg vizes kadba de 20 perc alatt atszinezodott pirosra a viz, annyira hogy nem lattunk az aljara. Torolkozok voltak alattam duplan hajtva, mind atazott. A lenyeg hogy hajnali 2kor volt egy nagyon nagy eddigieknel is nagyobb fajdalom menet. Hanytam a gorcsoktol aztan egyszercsak jott egy nagyobb gomboc szeru valami az volt az utolso... a gorcsok megszuntek aztan lassan a fajdalom is.. most igy ket napra ra meg kicsit faj. Kezdem osszeszedni magam de meg kimerultnek erzem magam. Megis erdekel hogy el e kene mennem orvoshoz legalabb azert hogy minden kijott e.. bar elvileg termeszetes uton is minden rendben lehet. Sot kifejezetten ritka hogy barmi problema tortenjen. (Nem volt nagy a hasam egy aprocska pukli volt ott nem is gondoltuk hogy attol, vekony vagyok szoval nem az van hogy esetleg a husi eltakarta vagy valami... tenyleg nem is gondoltunk kisbabara)

2018. szept. 27. 10:55
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem az a biztos ha megnézeted magad orvossal nehogy valami gond legyen!

Sajnálom!

2018. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyennel mindenképp fel kellene keresni egy orvost amint jobban leszel.
2018. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget kihagytad. Terhes vagy/voltál? Mikor menstruáltál utoljára?
2018. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy terhesség volt. Ilyennel mindig doki basszus :( még jó hogy rendben vagy. Lehet, hogy sima menstruáció de ha pl. Jó ideje nem volt vérzésed akkor tényleg lehetett egy vetélés is.

menj orvoshoz

2018. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azonnal orvost kellett volna hívni, nem meleg vízbe ücsörögni. Kaphatsz egy vérmérgezést, szerintem máris indulj az orvoshoz.
2018. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az erős vérzéstől számított 7.nap után nem múlik a vérzés.Tehát ha jövő hét szerdán még vérzel, akkor igen.
2018. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy terhes voltál? Volt pozitív teszted? Mindenképpen menj orvoshoz.
2018. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te hülye vagy, szétvérzed a kádat és nem hívsz azonnal orvost??? Gyerekedre sem hívtál volna???
2018. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen felhasználónévvel komolyan lehet valakit venni?
2018. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!