Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a barátomtól szex után...

Ha a barátomtól szex után elkaptam egy gombás fertőzést az azt jelenti, hogy biztos, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Te is elkaphatsz mindenféle közös használatú helyen gombákat, mégsem esne jól a gyanúsítás, vagy ha a fejedhez szegeznék a kérdést hogy kivel jártál össze. Ez fordítva is ugyanúgy igaz. Nem minden gomba terjed szexuális úton.
2018. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy tőle kaptad? Wc, uszoda, szolárium, bárhol össze lehet szednia gombát nem csak szextől kaphatsz, így nem biztos, hogy megcsal. De tovább megyek, lehet tőled kapta el ő is, és nem kezeltétek, ezért oda-vissza adogatjátok. Kezeljétek ki magatokat MINDKETTEN! orvos által felírt gyógyszerekkel.
2018. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rögtön másnap jelentkezett, voltam már gombás és tudom hogy miktől jöhet ki, ezeket a dolgokat szigorúan kerülöm
2018. szept. 29. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Gomba simán kijöhet más betegségtől, ahogy kicsit felborul az immunrendszer védekezőképessége.
2018. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy te se csak akkor kaphatsz el gombát, ha lefekszel valakivel, úgy a párod se. Érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászhoz, aki levesz kenetet, és hidd el, ők elmondják/rákérdezhetsz, hogy ettől lehet e.
2018. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem élek nemi életet, nem járok szoláriumba, uszodába,és gombás fertőzésem van. Csak mondom.....
2018. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy te az vagy. én kerülöm ezeket és nem voltam.hosszú idő után most szexeltünk először és tudom, hogy onnan van.nem azt kérdeztem,hogy honnan kaphattam el, hanem hogy a férfiak hogyan kaphatják el. aki nem tud a kérdésre válaszolni, az ne írjon semmit.
2018. szept. 29. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szólj neki, hogy menjen bőrgyógyászatra, mert fertőzőtt vagy ha te úgyis mész, akkor irattas neki is fel krémet és gyógyszert.
2018. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
fogalmam sincs, honnan szedte össze, de amilyen buta és hisztis tyúk vagy, nem lenne csoda, ha megcsalna...
2018. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!