Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én használok nappal is...

Csak én használok nappal is éjszakai betétet?

Figyelt kérdés
Próbáltam a nappalit is, de folyton aggódtam, hogy át áztam e vagy sem, és hát sokszor meg is történt. Az éjszakaival sokkal kényelmesebben mozgok, csak ott az zavaró kicsit, hogy kicsit olyan érzés, mintha pelenka lenne rajtam, és ha olyan ruha van rajtam, hogy nem e látszódik át a ruhán. 16/L
2018. szept. 29. 14:11
 1/9 anonim válasza:
60%
Nem, én is. 16l
2018. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Én tampont használok, de abból is nappal az éjszakára valót.
2018. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Tampont használok, így nem kell azon stresszelnem, hogy átázok vagy nem.
2018. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha erős a vérzésem, én is éjszakait használok nappalra.

Régebben sokszor átáztam a nappalival.

24N

2018. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Első 2 nap enis éjszakai betétet használok ,utána nappalit

Én amúgy se szerettem soha a tampont csak ha nagyon muszaly akkor használok

24L

2018. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezeken a válaszokon mi a francot lehet lepontozni? Mindenki korrekten válaszolt. Baromi unalmas már.
2018. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Én is sokszor éjszakait használok nappalra.

Ha nem szereted a "pelenkás érzést", akkor használj mosható betétet. Az pamut vagy frottír, és sokkal kényelmesebb, nem csörög, és nem fülled be alatta a bőr.

2018. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is csak éjszakait használok.Librest mert nagyon sokat bír és kényelmes. Te milyent használsz?
2018. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, én is. Egész mensi alatt éjszakait használok, mert azzal nem kell aggódnom, h baleset történik. Mivel jóval hosszabb, és szélesebb, így ha netán el is mozdul akkor is a betétbe megy, max nem pont a közepére. A normál betétekkel nem éreztem magam biztonságban, féltem nehogy lefollyon róla vagy ilyesmi. Eleinte furcsa volt, h olyan hatalmas a betét, de hamar megszoktam. Sokszor nem is nagyon érzek belőle semmit, amikor már elkezdem érezni, akkor tudom, h hamarosan ki kell cserélnem. Általában érzésre cserélem, nem pedig idő vagy mennyiség szerint, így sokszor alig van benne pár csepp, de ha nem erzem magam frissnek odalent, inkább cserélek. Így semmi kellemetlenséget nem okoz a betétem. Pelenka érzésem sincs tőle, sőt sokszor jobb, h a betét érintkezik a testemmel, mint jónéhány (durvább anyagú, csipkés, kényelmetlen varrású stb) bugyi. Ilyenkor télen pedig külön jó benne, h melegít is valamelyest. Főleg, ha szoknyában vagyok. Amúgy, szoknya, ruha alatt egyáltalán nem látszik át, nadrágnál sokkal előbb! Amúgy is sokat vagyok szoknyában, de mensi alatt szinte mindig. Ugye, az alatt nem üt át, jobban szellőzik, és a harisnya passzos nadrág része szuperül a helyén tartja.

Ahogy látom, azért jópáran vagyunk, akik nappal is éjszakit használunk. De olyan is van, aki meg éjszakára is nappalit. Kinek hogy kényelmesebb, mi vált be jobban, kinek mi a fontosabb. Nekem ilyenkor az az elsődleges, h ne legyen hátrányom a mensi miatt, próbálok mindent úgy csinálni, mint egyébként, és ehhez az éjszakai a legalkalmasabb.. Másokkal meg ne foglalkozz, eleinte nekem is be-beszólogattak, h "ez tökre pazarlás", "betétet csak kislányok meg nyomik használnak" meg ilyesmi dolgokat mondtak, de nem foglalkoztam velük, és pár alkalom után már ők sem foglalkoztak azzal, h betétezek. Egy a lényeg, h neked jó legyen, és megkönnyítse ezeket a napokat!

2018. dec. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!