Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 10 nappal...

Cicaamicaa93 kérdése:

A menstruációm 10 nappal hamarabb jött meg, mint kellett volna, pedig mindig késni szokott. Lehet még baba a dologban? A többit lent írom.

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 33-34 naposak, volt már rá példa, hogy a 40. napra jött meg, a lényeg, hogy mindig késni szokott. Mikor megvan, nagyon szoktam görcsölni és 5-7 napig szokott tartani, az elején nagyon erős vérzéssel. A férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát, eddig még nem jött össze, igaz, még csak fél éve próbálkozunk. A múlt hónapban együtt voltunk 10-én, 13-án és 20-án, a mensim abban a hónapban 5-től 10-ig tartott. A mensimet október 8-ára nem vártam, de szeptember végén megjött, kb 10 nappal hamarabb, mint kellett volna. Az érdekesség az volt, hogy miután együtt voltunk 10-én, 13-tól elkezdtek duzzadni és keményedni a melleim, és most hogy megvan, még mindig kemények és érzékenyek, valamint azóta állandóan melegem van, és majdnem minden fél órában pisilni kell. Azért tartom érdekesnek, mert mensinek és terhességnek is rendkívül korai tünetek. Tablettát sosem szedtem. Tudom, hogy nem sok esély van most már rá, de lehet még baba a dologban? Előre is köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2018. okt. 1. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy most tartok a 2. napnál, de már most is kevés van a többi hónaphoz képest.
2018. okt. 1. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! A terhesség egyik fő jele, hogy a menstruációd hamarabb jön meg...
2018. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyenge a vérzésed, akkor baba lehet a dologban. Sajnos ilyenkor még könnyen megszakad a terhesség.
2018. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tisztában vagyok vele, hogy az esetek többségében terhesség esetén elmarad a menstruáció, csak a számomra rövid és a hamarabbi ciklus miatt gondoltam. Csak kíváncsi voltam tapasztalatokra, véleményekre...
2018. okt. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!