Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Eleinte (amikor először megjött) még vastag betétet használtam, mert anyum is. Mostanában átszoktam a vékonyabbra, és ebből is a BeShe-t használtam mert az bevált. Most kipróbáltam a Libbreset és nekem pont tökéletes. Az a baj, hogy 700 ft ami talán nekem egy kicsit sok. 1500 ft zsebpénzt kapok egy hétre és annak a felét elkölteni szerintetek megéri? Mert én nem akarok spórolni rajta, de ugye anyum meg meg se venné nekem ezt, mert szerinte drága (ami picit igaz is). Ugye a Libresse 20 db-os 700 ft, amíg a BeShe pedig 400 Ft 20 db.

Elég nagy különbség.:"D

Ti költenétek a Libresse-re?



2018. okt. 2. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem veszik meg a szüleid a betétedet?
2018. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha megnézed jobban amit kiírtam akkor benne van. Anyum nem veszi meg mert szerinte drága.
2018. okt. 2. 07:28
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Rajtad spórol? Minek neki gyerek akkor?
2018. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy mennyibe kerül egy csomag, hanem hogy egy-egy alkalommal hány darabot használsz el - és ezt az árat célszerü figyelembe venni.

Mellesleg ha neked ez a legjobb, akkor ezen spórolni nem érdemes, viszont ha a két tipus közt nincs igazan használatbeli különbség, akkor nem éri meg a drágábbat venni

2018. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
69%-os: nem értem, miért kötsz bele, a kérdezö anyja venne neki betétet, csak nem azt a fajtát, amit ö most kinézett magának, mert az anya szerint az túl drága (meg a kérdezö szerint is!), szóval arról szó sincs, hogy a gyereken spórol, hanem hoyg szerinte értelmetlen dupla annyit fizetni a másik fajtáért.
2018. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Fogadjunk, legalább az egyik szülő cigizik!
2018. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapban egyszer megveszed a Libresse-t, zsebpénzt úgyis hetente kapsz ahogy írod.
2018. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy már a gyereknek a havi zsebpénze felét a betétre kelljen költenie! Jó, hogy anyuka nem számolja ki a napi betétadagot!
2018. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a DM saját márkás betéteit vagy a NAturelle-t. Azok olcsóbbak mint a Libresse, de van hasonlóan vékony is. ;) Én megbeszélném anyukámmal, hogy melyik ami neked a legjobb és amíg megtaláljátok, addig egyszer ilyet vesztek, máskor olyat.
2018. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7-esnek.Ha ugy erzed,hogy sokkal jobb a Libresse,akkor egy honapba egyszer belefer.Nem tudom,hogy alltok anyagilag,de az a +300Ft talan nem olyan sok,hogy anyud ne tudna kifizeni.De,ha ennyire nem akarja,akkor kerd el a 400-at az olcsobb betetre es potold ki a zsebpenzedbol.Meg esetleg figyeld az akciokat.
2018. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!