Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmerjem mondani a páromnak,...

Elmerjem mondani a páromnak, hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Két hónapja hüvelygombán volt, akkor orvoshoz mentem. Viszont a páromnak nem mondtam el, valószínűleg őt is kezelni kellett volna, mert egy hete észrevettem, hogy kiújult. Viszont az ő nemiszervén nem látszik.

Most sem merem neki elmondani, hogy őt is kezelni kéne. Félek, hogy kiábrándulna belőlem, vagy hasonlók...



2018. okt. 3. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig anélkül nem fog megoldódni.

Légy őszinte, ez van. Ha emiatt kiábrándulna belőled akkor hidd el amúgy sem lennétek olyan sokáig együtt.

2018. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknak nincs semmi tünetük, ezért semmit nem fogsz látni rajta. Ha nem kezeli a srác akkor neked is felesleges, mert mindig visszafertőz.

El kell mondani neki, hogy kezeltesse magát. Ha ezért megundorodik, vagy kiábrándul belőled, akkor azért a srácért nem kár. Akkor legalább hamar rájössz, hogy egy link alak akinek csak dugásra kellesz. Egy normális srác nem akad ki.

2018. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nahát, micsoda őszinte kapcsolat. Dugni tudtok, de egymással kommunikálni nem. Nyilván mondd el neki. Menj el orvoshoz, és ne csak magadnak, hanem a csávónak is írass fel valamit. Aztán szépen kezeljétek ki egymást, és ha vége, utána lehet szexelni. Miért ábrándulna ki? Épeszű pasi tisztában van vele, hogy fertőzéseket bárhol össze lehet szedni.
2018. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hármas válaszolónak pedig:

A kapcsolatunk tökéletesen működik, kommunikálunk, viszont ebben a témában voltak kétségeim.

De mindenképp elmondom neki, nincs mese.

2018. okt. 3. 16:35
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Azonnal, és irány a doki, gyógyszer neked is, és neki is. Ha ez miatt kiábrándul akkor inkább most menjen mint később..
2018. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha tökéletes a kapcsolatotok, akkor miért félsz attól, hogy egy hüvelygomba miatt kiábrándul belőled?
2018. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes kapcsolat? Egy tökéletes kapcsolatban alap, hogy szólok a másiknak, ha fertőzésem van. Döbbenet, hogy ennyire nem tudjátok ezt helyén kezelni.
2018. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Kislány. Frászkarikát működik tökéletesen ez a kapcsolat. Nem bízol a barátodban. Félsz, hogy a bajban elhagy. Elég súlyos probléma, ha betegségről nem mersz beszámolni a másiknak. Egyébként biztosan érett vagy Te a szexuális életre? Biztosan elég tájékozott vagy? Azt sem tudod, hogy a bármilyen nemi úton terjedő nyavalyád van, a partneredet is ki kell vizsgálni és kezelni kell. Azt sem tudod, hogy sok fertőzés a férfinál nem okoz tünetet, mégis fertőz. Remélem volt annyi eszed, hogy gombásan nem szexeltetek. Akkor mit mondtál a párodnak, miért nincs szex?
2018. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak is megfertőződhetnek, tünetei is lehetnek. Férjem egyszer elkapta tőlem és ha nem mondja el, hogy van panasza, akkor nem veszem észre magamtól... Pár kis piros pötty a makkon és nagyon viszketett neki is. Mindig visszafertőzött engem addig amíg csak kívülről krémmel kezelte. Végül belsőleg is ható szájon át bevehető tablettával kellett őt is kezelni és úgy múlt el mindkettőnknél.

Mindenképp mondd el, mert így tudtok meggyógyulni. Mi miatt vagy szemérmes a kérdésben? Ez nem nemi úton terjedő betegség, ha erre gondolsz, hogy félreértené. Simán ha felborul az egyensúly (legyengült immunrendszernél, menstruáció után, stb.) önmagától ki tud jönni a gomba.

2018. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nos, a kislány kategóriától már elég messze vagyok. Ez egy szimpla kérdés volt, amire páran normálisan, személyeskedés nélkül tudtak válaszolni. Sajnálom, hogy egyes embereknek ennyire savanyú az élete, hogy itt élik ki magukat. De persze, itt könnyű név és arc nélkül.

Két hónapja mikor kiderült, hogy hüvelygombám volt, a párom külföldön tartózkodott, így nem kellett neki semmit sem mondanom erről, egyszerűen elmentem orvoshoz és kezeltem magam.

Mivel még nem vagyunk együtt olyan rég, ezért voltak bennem ilyen gondolatok, hogy mi lesz ha...?

Még egyszer köszönöm a normális hangvételű válaszokat!

2018. okt. 3. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!