Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szortuszo gyulladas lehet?

Szortuszo gyulladas lehet?

Figyelt kérdés
A szemeremdombomon van egy kis dudor mar eg jo ideje nem akar elmulni. Azt gondolom benőhetett a szőrszál. Mit lehet ezzel kezdeni?
2018. okt. 3. 21:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt. Ha csomos erzest kelt es faj egy picit ha megnyomod akkor az gyulladas lesz. En kinyomtam.... vagyis szerencsere kitudtam. De ha nem tudod akkor sebészet.
2018. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neha ha megnyomom egy nagyon pici genny jon belole, de nem lehet teljesen kinyomni. Sebeszetre felek menni ezzel. Annyira rossz helyen van. Nogyogyasz ezzel nem tud mit kezdeni?
2018. okt. 3. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nem hinném, bár neki is megmutathatod, de ha úgy ítéli meg, akkor sebészetre küld, ahol kivágják.
2018. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivagjak? Hat az nagyon fajdalmasan hangzik :( heg is maradhat a helyen?
2018. okt. 3. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz fájdalmas mert helyileg érzésteleníteni fogják injekció, vagy fagyasztó spray formájában, akkor semmit nem fogsz érezni.

Nekem 2 éve volt a nyakamnál egy fél dió nagyságú ciszta, sprayvel érzéstelenítették, szinte azonnal hatott az érzéstelenítő, semmit, de abszolut semmit nem fogsz érezni.

Ha kimegy az érzéstelenító hatása, max egy enyhe fájdalmat fogsz érezni, mást nem.

Szóval túl lehet élni, ne aggódj! :)


17/L

2018. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!