Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Itt már bevált valakinek a...

Itt már bevált valakinek a candida diéta? Főként gombás fertőzésre illetve visszatérésére gondolok.

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 16:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a mellem és a fenekem nem lesz kisebb tőle?
2018. okt. 4. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisebb lesz, mert nagyon le lehet fogyni tőle. Fiamnál csináltunk egyszer pár hónapig egy ilyen diétát, amikor előjött nála az allergiás asztma, azon végülis segített, de rengeteget fogyott.
2018. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahj de már én ebből a kettőből nagyon nem szeretnék kisebbet. Nem kivitelezhető valahogy?
2018. okt. 4. 16:37
 4/8 A kérdező kommentje:
*kár
2018. okt. 4. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést. Mi számít jobban: hogy ne térjen vissza a candida és ne legyen viszkető kellemetlen érzés havonta vagy hogy megtartsd a melled és a segged méretét? Egyébként első körben a nőgyógyászt ajánlom mert lehet hogy pl a fogamzásgátlód nem kompatibilis vagy más szervi elváltozásod van, vagy akármi.
2018. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan szigorú a diéta és ráadásul a teljes cukor megvonás, kenyér, süti, stb., hogy elkerülhetetlen a fogyás, márpedig ha fogysz, akkor ebből a kettőből is.
2018. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha két hónapig csinálom akkor kb mennyit? Látványosan vagy csak nagyon minimálisat fogyok ott is?
2018. okt. 4. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, mindenkinél máshogy indul be a fogyás és nem mindenki fogy mindenhol egyenletesen, én speciel amikor előjött a refluxom és szinte semmit nem tudtam enni, 2 hónap alatt 10 kilót fogytam, iszonyú ronda csontváz lettem és gyűrött bőrű, szerencsére amikor jobban lettem, vissza tudtam szedni kb felét.
2018. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!