Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért késik és mért negatívak...

Mért késik és mért negatívak a tesztek?

Figyelt kérdés
6 napja már késik a barátnőm menstruációja már. 2db tesztet is megcsinált de mind a kettő negatív is lett. Semmi jele nincs arra, hogy megjönne neki illetve mindig védekeztünk a és sose volt semmi baj mitől lehet ez ? Mostanában a hideg rossz idő miatt sok c vitamint illetve egyéb vitaminokat is szed tabletta formájában esetleg ez közre játszhatna nála ? Mi az ami előresegíthetné a dolgokat ?

2018. okt. 4. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Orvos. Lehet hormonproblém is akár. Most nekem is késett amúgy,nekem ilyenkor egy kiadós hancúr előcsalja😅
2018. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen néha neki is megszokta oldani egy "kiadós hancur" csak mégis idegesít még ha sok esély nincs a terhességre akkor is.
2018. okt. 4. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

A menstruáció sok okból késhet. Ha kizártátok a terhesség lehetőségét, akkor a legkézenfekvőbb ok a szervezet kimerültsége. Ugyanis ha betegség, megeröltető munka, stressz, kialvatlanság, stb terheli meg a szervezetet, akkor átkapcsol "tartalék" üzemmódba és a túléléshez szükségtelen funkciókat leállítja vagy visszafogja.

Ilyen a haj és a körmök növekedése, a méh nyálkahártyájának növesztése, az izmok építése... Ha újra beáll egy normális állapot, akkor ezek is újra indulnak.


Azt gondolom, hogy a barátnőd rendesen kimerült, legjobb lenne neki valami komplex multivitamint szednie, (legalább 3 hónapig) változatosan étkezni és sokat pihenni.


Azt írtad, szed vitaminokat. Ez már segítség, ettől biztosan nem fog késni a menstruációja.

2018. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Terhességet kizártuk mivel nem történt "baleset" illetve a tesztek is negatívak lettek.
2018. okt. 4. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
6 nap? Az nem is késés. 1 vérzés simán kimaradhat nagy ritkán, nem gépek vagyunk. A magyar nyelvben nincs olyan kérdőszó, hogy "mért". Alkalmazd a "miért" szót.
2018. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nekem is volt ilyen, kaptam tablettat a dokitol es előcsalogatta a mensim! Aztan attol a mensitől fogva vagyok terhes :)
2018. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is a tesztek negativak lettek és úgy lettél terhes?
2018. okt. 5. 09:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma is csinált egy tesztet és ez is negatív lett egy hét késés után
2018. okt. 5. 17:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Mai nap szerencsére megjött neki
2018. okt. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!