Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet ilyen sokat a...

Adrienn235 kérdése:

Miért késhet ilyen sokat a menzeszem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a menzeszem soha nem jött meg pontosan, volt mikor 28. nap megjött volt mikot csak 40-45, de átlagban 40 naponta szokott. Aktív a szexuális életem és védekezni is szoktunk viszont egyszer nem tettük de akkor sem élvezzet belém, utána felfáztam nagyon durván és antibiotikumot is szedtem. Most már 50 napnál tartok és még mindig nem jött meg, elvégeztem egy terhességi tesztet negatív lett de nem bízom benne teljesen. Nagyon aggódom, nem tudom mi okozhatja.

2018. okt. 7. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet az oka ennek... nogyogyaszon nem gondolkoztal meg ?
2018. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál pár hete akkor a terhesség kérdése még nem volt aktuális szóval arról nem beszéltünk. A nem pontos menzeszre meg azt mondta hogy mikor következőre megjön a második nap menjek el vérvételre a akkor menjek vissza. Szóval meg kell várnom amíg megjön hogy újból visszamehessek.
2018. okt. 7. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mast, ha az elkovetkezendo 1 hetben se jonne meg. Azert ez nagyon nagy ido, es lehet van valami baj, ha a terhesseg kizarva. Mondjuk gondolom az utobbi is egy nagy gond, eleg fiatal vagy meg
2018. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aggódnod sajnos kell, de nem a bébi miatt. Menj el dokihoz.
2018. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfogok menni orvoshoz ha nagyon hamarosan nem jön meg, de nem lehetséges hogy a felfazás miatt késik ennyit?
2018. okt. 8. 08:22
 6/6 momoka 2002 ***** válasza:
Nyugodj meg! Keshet az antibiotikummiatt is,vagy csak egyszeruen most kimaradt egy anovulacios ciklus miatt.Ez teljesen normalis ha evente 1x-2x elofordul,de ha surubben meg kell keresni az okat. Nyugodtan vard meg mig megjjon legkozelebb es menj el a vervetelre. Szamolhatsz akar duplaannyi idot mint eddig.
2018. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!