Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rossz ez a fajta?

Rossz ez a fajta?

Figyelt kérdés
Ma tettem be egy tisztasági betétet és elég kényelmetlen volt hátul. Ez mindenkinél így van vagy vannak jobb tisztaságik és ez rossz fajta, amit használok? (Egyébként Inti márkájú)

2018. okt. 7. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Naturella tisztasági betétét használom, szerintem kényelmes.
2018. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uhh, szerintem az nagyon rossz fajta. Egyszer amikor ki akartam venni, kettészakadt: a teteje a kezemben, az alja a bugyin maradt. :/ Szerintem a Carefree a legjobb. Aztán az Allways és a Libressenek bizonyos fajtái. Nekem csak akkor szokott hátul kényelmetlen lenni, ha nincs normálisan beragasztva, és pl valamelyik sarka elválik a bugyitól és össze-vissza gyűrődik, hozzáragad a fenekemhez, vagy épp csak dörzsöli... :/ Ez akármelyikkel előfordulhat. Viszont, ha jó alaposan rányomkodod a bugyira, főleg a sarkokat, széleket, akkor szerintem nem kéne, h kényelmetlen legyen. Jah meg lehetőleg ne műszálas bugyiba rakd, mert arra alig tapad rá, és általában mindig a legrosszabbkor válik le a bugyiról, és kel önálló életre... :D Na de majd kitapasztalod te is, h mit hogyan kell csinálni, h jó legyen...
2018. dec. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!