Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pásztortáska? Három napja...

Pásztortáska? Három napja itam a pásztortáska teát de nem hogy elmult volna töle a menstruáciom inkáb fel erösödöt, ti is jártzatok már igy, halotam a fahéjrö hogy az is jo

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember menzesze nem múlik el semmiféle gyógyteától!


Másrészt, ha - feltehetöen - túl régen tart, akkor menj orvoshoz, aki megkeresi az okokat, ne otthon kuruzsold magad.


Harmadszor, ha esetleg csak valamiért nem passzol, hogy még megvan, arra nem hat semmi.


Negyedszer a gyógynövényeknek is VAN hatása, ezeket is csak úgy szabad(na) használni, hogy a megfelelöt alkalmazni, mert pl, a túl sok/túl hosszú vérzésnek is sok oka lehet, ugyanarra a tünetre más-más gyógynövény kellene az okok függvényében.


Ne kisérletezgesss otthon, hanem tényleg problémás a menzeszed, akkor menj nögyógyászhoz.

2018. okt. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy jónéhány éve én is írtam és néha meg is mostam vele magam alul. Hát nekem is brutális mennyiségű vérzésem lett tőle. Hatalmas, darabos, bordó. Abba is hagytam. Aztán mondjuk helyreállt a vérzésem, szültem, no ami még az után jött...nincs betét ami elbírná azt a vérmennyiséget. Még itthon voltam, megoldottam, de mióta dolgozom kénytelen vagyok fogamzásgátlót szedni, hogy ne fürödtek a saját vérében.
2018. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Okosabb lenne NEM fogamzásgáltót szedni, ami csak elfedi a problémát, közben meg ront a helyzeten, hanem elmenni egy normális nögyógyászhoz és megkeresni az okokat.

Sok esetben egy egyszerü gyógykaparással megoldódik a helyzet, mindenféle hormonok nélkül.

2018. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ketes válaszolo és menyi idö kellet hogy helyre áljon miután abba hagytad
2018. okt. 9. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt pontosan nem tudom, mivel 2012ben történt még, de annyi biztos, hogy én csak egy ciklus erejéig próbálkoztam, aztán miután ilyen durva lett, abbahagytam. A következő már nem volt annyira vészes, de azért sztem eltartott néhány hónapig.
2018. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!