Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor múlik el a viszketés?

Mikor múlik el a viszketés?

Figyelt kérdés

Péntek este tettem fel egy canesten uno kúpot, plusz bekentem canestennel a nemi szervemet.

Azóta napi 2-3 alkalommal kenegetem.

Jelentősen enyhült a viszketés a péntekihez képest. Most nem viszket annyiszor, mint hétvégén.

A kérdésem az lenne, hogy körülbelül mire múlik el teljesen? Ez az első ilyen kezelésem, ezért vagyok iyen tapasztalatlan.



2018. okt. 9. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En eddig csak betadine kupot hasznaltam, azzal volt, hogy 5 nap alatt elmult, de olyan is, hogy majdnem 2 het. Ez nagyban fugg attol, hogy milyen sulyos a fertozes. Ha 2 hetnel tovabb marad, menj vissza a dokihoz.
2018. okt. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2 hét? Meg is bolondulnék annyi ideig. :(

Betadine kúp az jobb? Miben másabb?

2018. okt. 9. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En a masikat nem ismerem, igy fogalmam sincs. A betadine ugye mindent kinyir, gombat, bacit, virust. Azert tesszuk a sebekre is. Ezzel rendesen helyrevagja a huvelyflorat, de hat valamit valamiert. Es sajnos nekem volt kozel 2 het, de azert 5 nap-1 het utan jelentosen jobb volt. Annak se art utana jarni honnan kapod el, mert ha a parodtol, akkor ot is kezelni kell.
2018. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs párom és közel fél éve nem voltam senkivel, akkor is óvszert használtunk. Nem tudom hol szedhettem össze. :(
2018. okt. 9. 08:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kúp édeskevés. Legalább 5 napig minden este használj.
2018. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is pont ebben a cipőben járok. Használtam azt az egyszeri kúpot,kenegettem magam, de nem használt. Pénzkidobás volt, holnap megyek dokihoz...
2018. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem most már hála Istennek csillapodott a viszketés, de most folyásom lett.

Nem büdös, nem fehér, sima átlátszó. Eddig ilyen erős folyásom soha nem volt.

Remélem rendbe jösz hamar!

Mert ez nagyon szenvedés...

2018. okt. 10. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, ő vesz kenetet. Bármi történik, az ilyennek a vége mindig nőgyógyász...elkerülhetetlen.

Neked is jobbulást! :)

2018. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hétfőn délutános leszek, úgyhogy délelőtt megyek a dokihoz. :)

Most kezdtem görcsölni is, olyan, mint amikor megjön.

Kiváncsian várom mi lesz.

2018. okt. 10. 19:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha lesz időd megírhatnád mit mondott a dokid.

Addig is minden jót és kitartást! :)

2018. okt. 10. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!