Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van átlátszó-fehéres...

Miért van átlátszó-fehéres folyásánál?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja hagytam abba az Estelle nevű fogamzásgátló tablettát egy levél szedése után,mert kiderült hogy ez a fajta nem jó számomra. Kb két hete pedig napközben fehéres-átlátszós,kicsit ragadós folyásom van,szex közben pedig kissé több. Valamint emellett nèha kicsit fáj a hasam is. Ez betudható annak,hogy abbahagytam a gyógyszer szedését? 2 hét múlva megyek nőgyógyászhoz,de addig szeretnék megnyugodni hogy nincs komolyabb problémám.

2018. okt. 9. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd neked valamit az a szó, hogy fehérfolyás?

Így tisztul a hüvely, ez véd a fertőzésektől.

2018. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,csak azért kérdeztem mert az eddigihez képest sokkal több van és gyakrabban,illetve más az állaga.
2018. okt. 9. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert peteérésed van a fogamzásgátló abbahagyása után. Vagy mert a hormonjaid felborultak. Fogamzásgátló szedése után szinte minden normális.
2018. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ!😊
2018. okt. 9. 17:46
Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!