Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha a 4. menstruacios...

Normalis ha a 4. menstruacios napomon meg mindig nagyon megvan?

Figyelt kérdés
Nekem ekkor mar keves szokott lenni, de ma eleg sok jott, ereztem is neha ha felalltam, hogy kifolyik. Lehet hatassal ra, hogy megvoltam kicsit fazva?

2018. okt. 9. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha néha normális

Pláne ha sokat idegeskedsz

Nekem is 1 évbe 2-3x előfordul hogy erősebben vérzek és tovább

2018. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon idegeskedek. Csak péntekre jo lenne ha elmulna, de az mar ugy a 7. nap lenne. Es nekem mindig 5 napos
2018. okt. 9. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális. Vérezhetsz akár nagy ritkán 10 napig is. Nem gép vagy.
2018. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hat mar ez igy beallt nekem, hogy 5 napos es mikor mennyi jon. Most is este fele mar szinte semmi nem jott, nagyon halvany rozsaszin volt a wc papir, most pisiltem, most megint elenk piros. Pedig ilyenkor mar halvany rozsaszines ver szokott jonni
2018. okt. 9. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké. De nem vagyunk gépek...
2018. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hossza mindig 7 napos. Azt vettem észre, hogy általában az első 3 nap erős. Viszont, ha előfordul egy gyengébb 3. nap, akkor cserébe a 4. napon megint bekeményít. (Tehát görcsölés, nagyobb darabok, stb.) Nem ehhez szoktál, de egyszer-egyszer szerintem belefér. Mondjuk, ha innentől kezdve rendszeresen erősebb lenne a megszokottnál, annak lehet oka. Akkor rákérdeznék nőgyógyásznál
2018. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!