Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamehetek az orvoshoz...

Visszamehetek az orvoshoz akkor is, ha még tart az aktuális kezelésem?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebbb beavatkozásom (fagyasztás), amire intim zuhanyt írt fel az orvos. Ezt még egy hétig kell folytatnom,kontrollra pedig három hét múlva kell mennem.

Azonban szeméremtájékon viszketés lépett fel, és ha irritációtól lenne, már elmúlt volna szerintem (kentem, illetve megszűntettem mindent, ami okozhatta), így esélyes, hogy gomba tért vissza.

Kicsit félek így visszamenni, hogy később kellene, és még csak a kezelést sem fejeztem be. Szerintetek várjak még vagy nyugodtan visszamehetek jövő hét elején?


2018. okt. 9. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én felhívnám mindenképp az orvosomat, hogy ez normális-e? ha nem akkor mikor ér rá megnézni! Inkább mondja, hogy minden rendben, minthogy őrlődjek hetekig.
2018. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!