Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hol áztok át a betéttel?

Ti hol áztok át a betéttel?

Figyelt kérdés
Már mint elöl hátul? Én mindig szélen a szárny mellett.Mit tudok csin hogy ne történjen ez?

2018. okt. 10. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Erősebb menstruációkor érdemes reggel-este zuhanyozni, éjszakai betétet használni, és akkor nem fogsz így járni.
2018. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert nincs jól rögzítve a betét, vagy elcsúszik. Pl. a mikroszálas fehérneműbe egyáltalán nem tapad bele a betét. A pamut teljesen jó. A másik oka alkati dolog, mert ha összeér a combod, akkor összenyomódik a betét is, és könnyebben kifolyik oldalt a füleknél.
2018. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a szárny mellett szokott, de a normál méretű hátul is, ha fekszem :( éjszakára éjszakait használok, napközben meg be szoktam tenni tampont is.
2018. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért használok én tampont, éjjel is. A betéttel csak a gond van.
2018. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem hátra szokott folyni :( de emiatt a pár csepp miatt nem veszek éjszakai hosszított betétet, hogy 2 fajtáért fizessek, inkább betapasztok hátra egy tisztaságit.
2018. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tamponozok is, de ha épp csak betét van bent, akkor se ázok át gyakorlatilag soha. Ha előfordult is régebben, akkor én is a szárnyaknál. Nekem a gyakori csere(nyilván nappalról beszélek, meg nem extra erős vérzés esetén) vált be, meg inkább eggyel nagyobb betétet rakok be. Meg egy szorosabb, jó szabású bugyi is sokat számít.
2018. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy vannak kifejezetten "menzeszes" fehérneműim.

Ezt úgy kell érteni, hogy semmi extra nincs benne, sima egyszerű, kényelmes pamut bugyi, amiben nagyon jól illeszkedik a betét a bugyihoz és a testemhez is. Azokon a napokon ezeket viselem.

2018. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátul fordult már elő. Ezért jobban szeretem a hosszított betétet, azzal nem ázok át.
2018. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megelőzheted egy kis marok vattát tegyél a betét fölé. Ez egyrészt több vért szív fel, másrészt jó helyre vezeti a folyadékot.
2018. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen kedve van éppenn. De inkább hátulra folyik. Döbbenet amikor észreveszem hogy a bugyi sértetlen de a pizsi pecsétes lett. Wtf???
2018. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!