Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetnek tünetek az aktus...

Lehetnek tünetek az aktus utáni 4. napon?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 napja voltam "együtt", nem élvezett belém, a megszakításos módszert alkalmaztuk. Egy dologtól viszont tartok: lehet bebeszélem magamnak, és igazából tisztában is vagyok vele, hogy alapesetben nem lehetnek ilyen korán tünetek, viszont mégis vélek felfedezni párat... fáradtságérzet, fejfájás, illetve enyhe fájdalom alhason. Az előváladék okoz gondot, de előtte, a petting idején az kijöhetett, szóval nem tudom mit gondoljak..

2018. okt. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüneteket beképzeled, abszolút semmit nem érezhetsz belőle a menzeszig. Mivel nem védekeztek, igen, lehetsz terhes. Az előváladékot nem tudod kivédeni, mert újratermelődik és ugye abból is lehet terhesség. Ha késik, tesztelj. És máskor legyen több eszed, ha nem akarsz gyereket.
2018. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) 4 nap alatt még be sem ágyazódott a méhnyálkahártyába! Szóval hormont sem termelhet. Tüneted sem lehet.


Beképzeled.


De: Mivel nem védekeztetek,lehetsz terhes.

2018. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meg is termékenyült egy petesejt, egyelőre még csak vándorol, nem ágyazódott be. Szóval igazából még nem is lennél terhes. Tünetek kb a 6. héttől vannak. Máskor tessék védekezni. A megszakítás nem az.
2018. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ha nem szeretnél babát, védekezzetek. Ha mégis szeretnél, akkor pedig célszerű lenne beléd üríteni.:D
2018. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tesztet pedig kizárólag a kimaradt vérzést követően célszerű elvégezni, nem? Vagy előtte is mutathat ki valós eredményt?
2018. okt. 11. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A teszt 2-3 héttel aktus után már elméletileg pontos eredményt mutat, de célszerű megvárni a menstruációt. Vagyis ha tudod, hogy például kb 29-én kell megjönnie, akkor 29-én tesztelj reggel, ha még nem jött meg.
2018. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!