Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Már hat napja késik a menstruációm, gyakori vizelési ingerem van, sok folyadékot kívánok, három negatív terhességi tesztem lett, lehetséges, hogy teherbe estem még is?

Holnap megyek a nőgyógyászatra, de nagyon félek, valakinek nem volt hasonló problémája? Valamilyen bakteriális fertőzés, vagy felfázás nem okozhatja

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, vizelési inger

okt. 11. 14:30  Privát üzenet  

A válaszok
Felfázás lehet simán. Befolyásolja az is a menstruációt

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 11. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

# 2/4Időpont okt. 11. 14:38 Privát üzenet
Motoros csaj nevű felhasználó válasza:

Szia! Az első terhességemet a teszt csak a 14. napon mutatta ki. :) Nem volt semmi tünet. A másodiknál hamarabb, de már sejtettem, mert sokat böfögtem. :D

# 3/4Időpont okt. 11. 15:02 Privát üzenet
6 nap késéssel minek mész orvoshoz?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 11. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4napja kesik. Csinaltam tesztet negativ. Most hamar csinaltam vagy csak kesik? 3honapja hagytam abba a gyogyszert de 2honapja egyforman jott meg. Lehetseges hogy hamar csinaltam...
Negatív vizelet mellett fájdalmas vizeletürítés lehetséges?
Egy éve szedek fogamzásgátlót (Corenelle). Lehetséges, hogy még csak most jelentkezik néhány negatív tünet? Ilyen pl. : gyomorfájás, laza széklet, néha székrekedés, rossz...
5 napja késik a menstruációm már 3 tesztet megcsináltam és mind negatív lett. Nem szeretnénk babát mert még fiatalok vagyunk. Minden alkalommal védekeztünk a párommal . Így...
2 negatív teszt után lehetséges a terhesség?
2 hete késik, lehetséges, hogy 3 negatív teszt ellenére terhes vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!