Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás alatt óvszerre...

Hüvelygyulladás alatt óvszerrel is kerülendő a közösülés?

Figyelt kérdés

Az orvos ránézett és mondta, hogy van egy kis gyulladás, felírt Klion tablettát és egy gyógyszertári kúpot kenőccsel (CSN), és ezzel a lendülettel ki is lettem tessékelve.

Most nem mondta, hogy gomba vagy akármi,(igaz hasonló tünetekre legutóbb csinált mikroszkópos vizsgálatot, akkor gomba volt, és ugyanezeket a szereket írta fel), leletet nem kaptam, hanem csak receptet, illetve azt sem mondta, hogy kerülni kellene a közösülést.

Úgy egyáltalán segíteni fognak ezek, ha egy hónappal ezelőtt is ugyanezt irta fel?


2018. okt. 13. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egész biztosan nem a partnerem adta vissza, mert orvosi utasításra már lassan két hónapja nem voltunk együtt.
2018. okt. 13. 13:39
 2/7 anonim ***** válasza:

*Hüvelygyulladás alatt óvszerrel is kerülendő a közösülés?


Szerintem igen.

2018. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi csinaltuk, amikor nem fajtam annyira. De nezd meg a gyogyszer nem karositja e az ovszer anyagat
2018. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem fájdalommal nem jár, csak a hüvelybemenetnél enyhén viszket néha.

Az óvszert inkább arra értem, hogy megakadályozza e, hogy egymásnak oda-vissza adjuk.

2018. okt. 13. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt megtehetem, hogy a Klion tablettát nem szedem, csak a kúpot és a krémet használom el? (semmilyen kellemetlen szag nincs, így gondolom baktérium sem, gombára meg úgysem jó az antibiotikum)
2018. okt. 13. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne csináljátok ....

Nem értem miért nem lehet várni

Miért nem fontos az egészséged ?

2018. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fontosnak fontos, de augusztus közepe óta folyamatos a tilalom.
2018. okt. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!