Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött és holnap megyek a...

Megjött és holnap megyek a barátomhoz, már megbeszéltük hogy egésznap nála leszek. Most mit csináljak? Ha a táskámmal megyek wcre mit fog gondolni? 19L

Figyelt kérdés

Nem merem majd kivenni a táskámból a betét előtte.

2 hete vagyunk együtt


2018. okt. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mered kivenni a betétet? Meg táskával mész wc-re? Bocsi de 19 évesen, felnőtt létedre nem ìgy kéne gondolkodni. Ebben mi szégyellnivaló van? Szerinted a barátod nem tudja hogy ez természetes dolog? Gondolom ő sem 10 éves már..

Én simán megmondom a barátomnak hogy megjött.

24N

2018. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megértem, hogy a kapcsolatod friss, DE... amit intézned kell, teljesen normális, élettani dolog. Ha ezt nem értené meg a barátod, akkor már az is egy fokmérő egy kapcsolatban. Mit gondolna, ha táskával mennél wc-re? Szerintem semmit. Ne szégyelld azt, ami a tested magától értetődő, anatómiai ciklusa. Lehet, hogy kínosak ezek a dolgok, de az ilyeneken túl kell esni, főleg ha hosszabb távra terveztek. Ha kiakadna rajta, az csak őt minősítené, és nem pozitív értelemben.

2018. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem mondd le. Mármint a menzeszed. Mostantól mindig, nehogy a barátod vagy bárki más megtudja, hogy nagy lány vaggy már.
2018. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Legyen rajtad zsebes farmernadrág, és legyen a zsebedben a betét. Egyébként nem kellene, hogy bármit szégyelljetek egymás előtt. Csak lazán... Nem feszengeni mégy oda, érezzétek jól magatokat!
2018. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azt említetted neki, h megvan épp, szóval ne számítson egész napos szexcsatákra eleve. Innen meg már talán magától is kitalálja, hogy időnként tampont kell cserélned pl. Hacsak nem egy 10 évessel jársz, akinek ez még misztikusan rémítő dolog, nem fog semmit gondolni.
2018. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Hú mekkora arcok vannak itt! Persze ti már az első nap befingottatok a barátotok előtt, hisz egy természetes dolog.

Igen természetes a menstruàcióis meg a szarás... De leginkàbb az, hogy az ember feszélyezve érzi magát ezek miatt.

A tampon nem lenne jobb megoldás? Diszkrétebben elfér akár a zsebedben is.

2018. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Mi az hogy mered? neked valami bajod van 😂

ez normalis dolog

nem kell szégyelni!

2018. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Zsebes kardigán, vagy nadrág is megoldja a problémád ha ennyire zavar.
2018. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sràc vagyok, és üzenem neked, hogy sose fogd így fel, hogy ez egy titok, vagy szégyellni való dolog.

Teljesen természetes módon viselkedj, és ha csere van, akkor az van, nincs ebből ügy.

2018. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!