Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj és viszket a puncim. Ez...

Fáj és viszket a puncim. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok!! Fáj és viszket a puncimnál nagyon zavaró! Ez mi lehet? Anyának nem akarok szólni a végén majd azt hiszik nem vagyok szűz

(LÉGYSZI ÉRTELMES VÁLASZOKAT, KÖSZI)



2018. okt. 14. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzésed van. Ezt nem csak elkapni lehet, hanem ha felborul a hüvelyflóra egyensúlya, akkor magától is kialakul. Egyszerű példa, antibiotikumos kezelést követően elég gyakori még akár kisbabáknál is. És gondolhatod, hogy ilyenkor még nem beszélhetünk nemi életről.

Szóval mondd meg anyukádnak, hogy valószínűleg van egy kis fertőzésed és vigyen el orvoshoz, ugyanis ezt ki kell kezelni megfelelő gyógyszerrel.

2018. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy antibiotikumot szedek most. Ma lesz vége, akkor ez okozhatja?
2018. okt. 14. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nagy valószínűséggel igen, az antibiotikum miatt alakult ki a fertőzés.
2018. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapsz az antibiotikum miatti gombás fertózésre szert.
2018. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtan szolj anyukadnak! Nekem is volt ilyen, szoltam neki es mondtam hogy piros es viszket a puncim. Elmentunk haziorvoshoz. Nem tortent semmi kulonos csak felfekudtem az agyra lehuztam a bugyis es szethuzta a puncim. Adott ra canestent
2018. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
férfi volt a házi orvosotok?
2018. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!