Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudni, hgy terhesseg, vagy...

Halle kérdése:

Nemtudni, hgy terhesseg, vagy valami problema?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

A ciklusaim altalaban-28-tol 34 naposak(Már most 1-2 nap elteresel,volt olyan,hogy a menstruaciom utolso napjatol szamolva jott ki a 28-32napos ciklus,nem pedig az elso naptol szamolva. Minden esetre is mar egy eve,pontosan megjon 28 nap +-1 nap. Utolso menzim szeptember 10. Oktober 8-an elmentem dokihoz,eves kontrolara. A manualis vizsgalat soran ereztem,h faj a bal oldalam,mikozbe viusgalt igy mondtal,hogy akkor menjunk UH-ra. Szepen megmutogotta mi hol van,ahogy szokta,majd kerdezte mikor kell megjonnie,valaszoltalm,hogy 10 korul:1-2 nap elteressel. Mert,hogy mar latszodik a nyalkahartya,(ami levalik——>menzi)megismutatta ilyen hosszu Elmosodott bab formaju volt,majd eszrevett egy kis fekete foltot. Szabalyos kerek fekete foltot. Ekkor kezdett kerdezgetni,van e baratom. Elunk e sexualis eletet. A helyzet az,h van. minden alkalommal vedekezunk ( ovszer) ha jol emlekszem 2 alkalom volt,h az elso becsusszanasnal nem volt meg rajta a gumi,( utana felvettuk)de az multheten volt csutortokon es elottr talan 1 hete. De nem emlekszem pontosan,h ott nem e egybol felvettuk a gumit. Akkor kerdezte,h normalisan szokott me megjonni,ezt tobbszor is kerdezte,h nem szokott-e gond lenni. ( mivel mar 1 eve nem volt ra pelda,hogy mindig egy hetet kessen,ugy gondoltam,h azt mindom igen. Minden ok) meddig szokott tartani6-7-8 nap , erosseg az elso 1 nap fajdalommal szenvedes ,aztan meg 1 nap eros verzes,de mar fajdalom nelkul,utana norma. Azt mondta,hogy korai terhessegne szokott ihasonlo lenni az UH-n,de az nem igy nez ki. Szoval csinaljak tesztet es majd kez het mulva menjek vissza,,mert nemtudja mi az. Volt mar petefeszek cisztam,de az magatol elmult a havi verzesem vege utan mar nem volt ott. De most nem mondott semmit,azt se,hogy az ciszta,azt se,h terhes vagyok, csak h teszteljek es kethet mulva menjek vissza... haza ertem. Teszteltem,negativ. Kedden reggel teszteltem negativ,penteken megvettem a legerzekenyeb legdragabb tesztet a gyogyszertarba,de azis negativ. Ha az a fekete folt a petezsak lenne,akkor a tesztnek mar mutatnia kene,h terhes vagyok,nem? Meg van egy,azzalmeg varok,hatha mar vegre megjon.... De meg mindig nem jott meg . Mint ahogy az szokott lenni menzim elott egy hettel leszakad a mellen ugy faj es duzzadt,mar most meg tapintasra erzekeny,de mar mulik el. Mi lehet az a fekete folt,tenyleg lehetek babas? Ennyi negativ teszt utan is? Vagy valami gond van? Esetleg mioma? Azert nem jott meg,mert visszatert volna a regi egyhetes keses?



2018. okt. 14. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de legközelebb végig legyen rajta gumi.
2018. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes, de várd ki a két hetet, akkor az orvos is többet tud mondani.
2018. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!