Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee 3 mg/0, 02 mg fogamzásg...

Jangee 3 mg/0, 02 mg fogamzásgátlóval kinek milyen tapasztalata van? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most fogom elkezdeni szedni a Jangee 3 mg/0,02mg fogamzásgátlót. Itt szinte csak azt olvastam róla, hogy nem jó, mert nagyon meglehet tőle hízni. Kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg így van? Rendszeres szedés mellett esetleg terhes lett tőle valaki? Problémás (pattanásos, esetleg aknés) bőrre milyen hatással van?

Minden tapasztalat érdekel:) Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. okt. 14. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű a hízás. Az oldalon nyilván csak rosszat fogsz olvasni mindegyik fogamzásgátló tablettáról, mert akinek bevált, az nem ír ki róla kérdést. Rendesen szedve nem leszel terhes. A hormonok miatt szebb lesz a bőr.
2018. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én is ezt a gyógyszert szedem lassan egy éve. Eddig 2-3 kg plusz jött fel, de az nem a gyógyszer miatt, hiszen nem kívánom jobban a kaját, szimplán a mozgásszegény életvitel miatt. Eddig hatásosan véd, HA megfelelően szeded.

Szóval nyugi. ;)

2018. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
3,5 éve szedem, eddig semmi gondom nem volt vele, egyáltalán nem híztam tőle, max a mellem lett picit nagyobb.
2018. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
6 eve szedem ezt a gyogyszert.Nekem soha semmi problemam nem volt vele halisten.Nem hiztam sot inkabb fogytam pedig amugy is vekony vagyok,a melleim nottek es a borom is szep lett tole.Nekem nincsenek negativ mellekhatasai egyelore szoval en batran ajanlom mert egy jo es megbizhato gyogyszer. Nyilvan ezek a dolgok egyenenkent elteroek :)
2019. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!