Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Fordulja...

Késik a menstruációm. Forduljak orvoshoz szerintetek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kellett volna megjönnie, a 28. napra. Eddig mindig pontos volt, 27-28-29 napra jött meg. Most pedig semmi.. Már 1 hete lassan, hogy feszül a mellem, sírórohamaim vannak, ingerült vagyok és depresszív a hangulatom. Ezek mind csak menstruáció előtt szoktak jelentkezni. Gondoltam arra is, hogy szerdán volt egy nagyon kemény edzésem (ketrecharc), ahol annyira elfáradtam, hogy majdnem elájultam. Másnap, mikor meg kellett volna jönnie, nem bírtam egész nap felkelni az ágyból, szédültem, fájt a fejem, álmos voltam, ez valamennyire biztos hogy az edzés miatt volt. Lehet, hogy azért késik? Kicsit félek.. terhes biztos nem vagyok, mert még nem voltam együtt férfival. Ha a héten nem jön meg, szerintem elmegyek orvoshoz. Veletek esetleg volt már ilyen? Kellene aggódnom? Köszönöm a válaszotokat!

22/L


2018. okt. 15. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gép. Normális ha néha késik, aminek millió oka lehet. Ne stresszelj rá, mert attól is késhet. De ezt 22 évesen tudnod kéne.
2018. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nap késés miatt nem kell orvoshoz fordulnod. Ne stresszelj rajta mert attól is késhet,illetve egy ilyen kemény edzés túledzéshez vezet,ami szintén nem túl jó a szervezetnek.
2018. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell dokihoz menni, ha 3 ciklus kimarad.
2018. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató választ! :)
2018. okt. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!