Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy minden nap...

Normális hogy minden nap vegere koszos lesz a bugyim valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Akár hogy próbálom magam alaposan megtörölni mindenhol, előfordul hogy nap vegere foltos lesz a bugyim. És itt most nem a folyásra gondolok mert az természetes.

2018. okt. 16. 10:30
 1/10 A kérdező kommentje:
16/l
2018. okt. 16. 10:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem a folyástól, akkor mégis mitől koszos a bugyid?
2018. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna leirni, mert azthittem hogy ez így egyértelmű.
2018. okt. 16. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért anonim egy oldal, hogy leírd.
2018. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kakis?

Javaslom a nedves vécépapír használatát.

Először megtörlöd vécépapírral, utána 2-3 nedves papírral, aztán megint a hagyományossal, hogy száraz legyél, ne legyen ott nedves közeg. A legjobb persze az lenne, ha nagy dolog után le tudnál tusolni.

Hüvelyi folyás ellen pedig használj tisztásági betétet.

Vigyázat, a nedves vécépapír nem összekeverendő a nedves törlőkendővel amit a babák használnak! A nedves vécépapír a boltokban a vécépapírok közelében találhatóak és szépen leviszi őket a víz, míg a másik amit a babák használnak nem húzható le a vécén.

2018. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen kakis.

Anyukám nem igazán engedi a tisztasági betétet de majd próbálok vele beszelni és koszonom a válaszokat!

2018. okt. 16. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű wc papírral lehetetlen úgy törölni, hogy valami vonalkód ne maradjon a buyin. Azért próbáld az előző hozzászóló szerint intézni az ügyet. Vagy vigyér rezerva bugyit, melyeket úgyis naponta cserélsz.
2018. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előfordul nap végére, főleg ha nem otthon intézem a nagydolgot. Munkahelyi vécéken csak egyszerű vécépapírral tisztálkodok, igazából nincs is idő másra. 10 perc pisiszünetbe bele kell férnie mindennek. 27/N
2018. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld jobban a csokiszexet.)
2018. nov. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez mindennapos jelenség, akkor szerintem nem normális. Főleg, ha csak úgy magától. Nálam akkor fordult ilyen elő, mikor hasmenésem volt, vagy mensikor ha puffadtam, és sokat szellentettem. Bár ilyenkor mindig volt bent betét, mensinél alap, hasmenésnél meg a biztonság kedvéért teszek, mert jártam már úgy, h a szellentéssel jött egy kis kakaó is.. :/ Jó, de ezek a dolgok nem csak úgy maguktól történtek, hanem meg volt az okuk. Viszont, ha te nem tudod az okát (az anál szex miatt is lehet tényleg!) akkor jobb, ha elmész dokihoz, nehogy komolyabb baj legyen! Az meg, h tisztaságit használnál, max csak a bugyidat védi meg, a probléma attól még ugyanúgy fennáll.
2018. dec. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!