Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyászhoz menjek?...

Milyen nőgyógyászhoz menjek? (Általános nőgyógyászathoz vagy Gyermek és tinédzser nőgyógyászathoz? ) És esetleg tudtok ajánlani orvost?

Figyelt kérdés

(17 éves vagyok, már nem szűz.) Még nem voltam nőgyógyászaton, de úgy érzem, hogy itt az ideje..

Mindig védekeztem és figyeltem a higiéniára is, de most valamiért egy folytonos viszketést érzek ami nem műlik el és olykor még váladék is jön.



2018. okt. 17. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
(Budapest)
2018. okt. 17. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
17 évesen és már nem szűzen szerintem rendes felnőtt rendelésre menj(hisz majdnem felnőtt vagy). Valami fertőzést szedhettél össze,ne nagyon halogasd az orvost.
2018. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy szűz, egész nyugodtan mehetsz felnőtt orvoshoz.
2018. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt rendelésre menj!
2018. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz felnőtt nőgyógyászhoz, de a tini rendelésről sem küldenek el. Sajnos azt nem tudom kórházban mikor melyik orvos hogy rendel, ha magánrendelést választasz akkor Dr Fekete Adrienn és Dr Pohl Ákos az akivel van pozitív tapasztalatom:)
2018. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz felnőtt rendelésre,de ha megteheted akkor menj magánrendelésre(csak a pénz miatt is sokall barátságosabbak és tapintatosabbak az orvosok).Ha szégyenlős vagy akkor női orvost keress inkább.
2018. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!