Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól teszem, hogy orvoshoz...

Jól teszem, hogy orvoshoz fordulok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már több mint egy éve és akkor voltam utoljára orvosnál is. Pár hónapja szinte minden hónapban van köztes vérzésem, de 15 perctől nem tart tovább. Az együttlét van hogy fáj és szokott úgy lenni, hogy az után vérzek. Mikor befejezzük teszek oda zsepit és a vér a spermával együtt távozik, először vérzek nagyon aztán gyengül és el áll. Van hogy simán csak görcsölni kezdek és semmiből semmi megjön olyan 10 percre. Most is együtt voltunk a párommal és utána megint véreztem, sőtt azt is láttam már később, hogy közben is véreztem, gondoltam arra, hogy csak a megvonásos jött meg, mert szombatra várom, de ahogy jött el is állt. Ha ma volt már holnap fáj az együttlét. Volt már valakinek hasonló? Tudtok nekem segíteni?
2018. okt. 18. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg menj el dokihoz, szerintem másik gyógyszer kell. Én is szedek gyógyszert, nekem a harmadik vált be, mert az első kettőtől minden bajom volt: fájó, viszkető pattanásaim lettek, nulla libidó és hánytam tőlük, égett a gyomrom. Ez van akkor, amikor az elején nem jó a gyógyszer. De olyan is előfordul, mint nálad, hogy egy év után lesznek tünetek. Mondd el a dokinak.
2018. okt. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ciszta lett
2018. nov. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!