Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gombás fertőzés lehet?

Ez gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Viszeket a nemiszervek körül a bőrőm, és a fenekemnél is.

Vettem canestent, de az nem segített.

Lehet kúppal együtt kellene használni?

Voltam 2x féreg vizsgálaton a fenék viszketés miatt, de jó lett a teszt.

Borgyogyasz sem tudott semmit mondani.

Páromtól nem kaphattam el semmit, mert még nem voltunk úgy együtt.

19/l



2018. okt. 18. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzést nem csak szexuális úton kaphatod el.

Nőgyógyászt javaslom, mert a folyamatos visszatérő problémádra nem biztos, hogy elég csak a külső kezelés.

2018. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fenék viszketés miatt nem biztos, hogy ez gomba. A hüvelygomba fáj is, sokszor duzzanattal jár és a folyás fehér, darabos lesz. (Kellemetlen szag nem jellemző rá)

A canestent mindenképp belsőleg, tehát a hüvelytablettákkal együtt kell használni, ha bebizonyosodik, hogy ez gomba. A krém önmagában kevés, hiszen bent van a probléma forrása

2018. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El kell menni egy olyan orvoshoz, aki csinál hüvelykenet tenyésztéses vizsgálatot! Abból kiderül, hogy milyen kórokozóval van dolgod.

A Canesten krém pedig önmagában szerinted mit segít? A fertőzés a hüvelyedben van. Ha nem használsz kúpot, a krém önmagában olyan, mint halottnak a csók.

De egyáltalán nem biztos, hogy gombás a fertőzés, a Canesten pedig csak arra jó. Ezért írtam, hogy menj olyan orvoshoz, aki csinál tenyésztéses vizsgálatot.

2018. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nőgyógyásznál, akkor ezzel kihez kell mennem?
2018. okt. 18. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Elviekben nőgyógyász és bőrgyógyász ugyanúgy tud segíteni a problémán. Mindketten tudnak tenyésztéses vizsgálatot csináltatni.
2018. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam borgyogyasznal, de ő nem latott semmit.
2018. okt. 18. 22:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Kúppal együtt is használtam, de eddig nem segített.. Elmegyek majd orvoshoz, bár csak jövő hónapban tudok.
2018. okt. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!