Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek melyik betét vált be?

Kinek melyik betét vált be?

Figyelt kérdés
Kinek melyik a jó és mit szeret benne? Miért azt választotta.

2018. okt. 18. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Libresse. Szerintem ez a legkényelmesebb. Sokkal jobb mint az Always.
2018. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is libresset használok. Egyszerűen valahogy az mellett ragadtam le, különösebb tudatos oka nem volt. Nekem kényelmes, elég megbízható is, ezeket a rendkívül komoly érveket tudom felsorolni.
2018. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Carefree Long Plus

Igen, tudom, hogy sima tisztasági betét, de nekem a havi vérzésre bőven elég. Igazából a hossza miatt érzem magam komfortosabban. Nem szeretem az egészségügyi (pelenka) betéteket. Némelyik a hasam aljától a derekamig "átölel". :)

2018. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Libresse és a Naturella betétek váltak be leginkább.

Jó hosszúak a betétjeik és így biztonságosabbak is számomra.

2018. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind műanyag....a DM-be szét kell nézni, találsz ott dioxinmentes betétet is.
2018. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Libresse elsősorban ezt használom. Megbízható, és nagyon kényelmes. Speciális kialakítása van, így tök jól fel tudja venni a testem vonalát, és pontosan illeszkedik. A felszíne pamutszerű, puha nem kidörzsölős műanyagos. Már több mint 10 éve használom és teljesen elégedett vagyok.

Amit még nagyon szeretek (a gyengébb napokra) az a Bella for teens. Kényelmes, puha alig érezni, h ott van. A zöldnek tök jó az illata, 3-4 óra után sem kezd szagosodni ezért ritkábban is elég cserélni, ha nem maszatos annyira. Túl sok trutyit nem bír megtartani, mármint beszívja, de ha sok van benne, akkor nyirkos marad a felülete, így ezt igazán az utolsó napokban jó használni, amikor már csak maszatolás van, esetleg 1-2 kisebb nagyobb paca belemegy. Arra is tökéletes, ha több a folyásom mint szokott akkor tisztasági helyett használjam, mert egy ilyen betét kibírja a napom nagy részét, ellenben a tisztaságit sűrűn kellene cserélgetni. Jah, és még azt is szeretem benne, h ilyen kis cuki az egész: kedves kis minták vannak rajta, a széle pedig nem egyenes, hanem fodros. :)

Én ezeket a fajtákat használom általában, ezek váltak be a legjobban az összes közül, pedig nagyon sokat végig próbáltam már. Néha-néha ha meglátok valami olyat, amit még nem próbáltam akkor veszek egyet, de eddig még nem találtam a Libresse-nél és a Bella for teens-nél jobbat.

2018. dec. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!