Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a nogyógyász...

Szivárványpóni^^ kérdése:

Mi a véleményetek a nogyógyászati kezelésekrol? Magán, vagy állami?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves vagyok, és évek óta minden menstruációm elso napján iszonyatosan fáj a hasam, hányingerem van, (vagy hányok) és ez kezd kihatással lenni az iskolai eredményeimre, hiszen ilyenkor nem tudok bemenni, vagy haza kell jönnöm óráról.

Úgy döntöttem, hogy itt az ideje elmenni orvoshoz, mert nem normális ez az állapot, és még ha nincs is semmi komolyabb bajom, biztos ami biztos.

Szerintetek reális a magán orvosok rendelésének az ára? (ha jól tudom Budapesten átlagban olyan 10-12e forint körül mozognak) Vagy jobban megéri állami szakrendelobe menni? Mennyivel másabb egy magánorvos, illetve aki magánorvoshoz jár, és ismer megbízható, és szakképzett orvost, tudna nekem ajánlani?

(A legjobb, ha a 2.-3. kerületben rendelo orvosokról tudna nekem valaki véleményt mondani)

Elore is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2018. okt. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy magán vagy állami, mert mindig az orvoson, és annak szaktudásán, és gyakorlatán múlik.
2018. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magán
2018. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ég és föld. Én nagyon sokáig jártam éllamiba, amíg nem tehettem meg, hogy magánba járjak. Egyszerűen az államiban nem úgy foglalkoznak veled, márcsak a darabszám miatt sem. Ám utána az sem mindegy, hogy magánba kihez mész, mert ott is akad nem is egy, aki ugyanúgy nem alapos vagy nem hozzáértő.

Én Budapesten három nőgyógyást tudok ajánlani.

Dr. Sobel Gábor (15 ezer), Dr. Újházy András (15 ezer) és Dr. Kelemen Csaba (20 vagy 25 ezer)

2018. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 20. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magán rendelésre járok(10.000 ft).Nekem oda menni ezerszer jobb,mit sztk-ba menni.


Én a női orvosokat részesítem előnyben,magán rendelésre járva,erre volt is lehetőségem,sokall szebb,barátságosabb a környezet és az orvos is és csak az orvos van jelen a vizsgálat alatt.

Elszeperált vizsgáló helység van.


Sztk-ba egyszer mentem be,hál istennek csak egy papírt kellett bevinnem,(de ezt az orvos akkor még nem tudta),gyakorlatilag a szoba közepére volt a vizsgálóágy berakva,tehát a asszisztens is mindent látott volna és aki oda vizsgálatra ment,ott a szoba közepén vetkőzhetett volna le mindenki előtt aki a szobába tartózkodik.


Sőt állami kórházba,ami oktató kórház olyan is előfordulhat,hogy vizsgálatkor bejön jó pár tanuló,akár középiskolás egészségügyis diákok,hogy megnézzék a vizsgálatot,ismerősömmel is ez történt.Már vetkőzött volna és akkor jött a kis csoport,hát ott hagyta egyből az orvost.

2018. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!