Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jó tipp erre a...

Van valami jó tipp erre a "betegségre"?

Figyelt kérdés
pontosan nem tudom hogy hívják ezt a betegsèget .tehát felfáz,de nagy fájdalmakkal és nem csak akkor mikor wc re kell meni hanem utána is tehát vizelèsi inger utánna is van és nagyon fájdalmas és csak pár csepp jön és utána az alhasba nyilalo fájdalom..ez majdnem 1telyes hónapig tartott (orvosnál voltam,cseppeket irt fel az kb 2hèt után segített ) van erre valami házi gyógymód??

2018. okt. 19. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hólyaghurut? Én arra gyanakszom. Nekem a cickafark tea használ. Ősztől tavaszig esténként lefekvés előtt egy bögrével megiszom. Sokat javít a helyzeten, ha legalább 3-4 óráig kibírod, hogy ne menj pisilni. Minél tovább bent marad, annál jobban hat.

Ha leülsz, még a fűtött lakásban is, tegyél a székre előmelegített párnát. Nálunk mindig van valamelyik radiátoron egy vékony szivacspárna, ha leülök, magam alá teszem.

2018. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes hónapig bírtad? Az igen... Nekem néhány nap után mindenképp orvoshoz kellett fordulnom, annyira elviselhetetlenné vált a folyamatos égő fájdalom. Hólyaggyulladásom volt, amire azonnal fel is írt nekem egy gyógyszer az urológus.
2018. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vesekő, vesehomok ürülése is jár hasonló tünetekkel.
2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😃

Amugy egy hét után mentem orvoshoz aki meglepő módon , olyan lázán kezelte a dolgot,ès valami növènyi eredetü csepeket irt fel ...ami nagyon nehezen kezdet el hatni

2018. okt. 19. 16:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Amugy vigyázok amennyire tudok 😃
2018. okt. 19. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz mentél?
2018. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász hoz ,miert?
2018. okt. 19. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos, urológus tud rá felírni antibiotikumot aminek használata mellett 2 nap alatt elmúlik.

Nőgyógyásznak nem a szakterülete, csak akkor érdemes hozzá menni ha folyamatosan kiújul, hisz ebben az esetben okozhatja hüvelyi fertőzés a húgyutak felülfertőződését.


fogyassz sok folyadékot, viselj pamut fehérneműt, elölről hátulra törölj, kerüld a tanga viselését, intim együttlétek után pisilj

Ezeknek a betartásával elkerülhető a fertőzés. De ez sem garantál semmit. A női genitáliák nagyon közel vannak egymáshoz, hüvelyből, fenékből nagyon könnyen átkerülhet kórokozó a húgycsőbe.

2018. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 😃

Tangát nem hordok ,amugy ez már egyszer volt nekem február környèkèn ha jól emlékszem,akkor is nagyon durva volt mèg vèreztem is ,mutana pedig júliusban ...

2018. okt. 19. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó tipp? Igen,van. Legközelebb elmégy a háziorvosodhoz,és íratsz anribiotikumot.
2018. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!