Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor, ha kb 4-5 éve...

Mi van akkor, ha kb 4-5 éve kezeletlen a hüvelygombám?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4-5éve??
2018. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig azt hittem normális.. most már féléve járok dokihoz, de nem akar elmúlni.
2018. okt. 19. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyflóra visszaállítás történt már ? - mert gondolom, hogy gomba ellen már több kúrát is végig csináltál. Az biztos, hogy ennyi idő után krónikus gyulladás van a hüvely falán és ilyenkor a gombás fertőzés miatt a normál flóra felborul.
2018. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt nem csináltam még.

De szerintem orvost fogok váltani, mert normálisan semmit nem mond el. :(

2018. okt. 19. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Akkor az van, hogy felettébb guszta lehet.
2018. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy idióta vagyok. De nem kioktatást kértem.

18 vagyok, magyarul kb 13 éves korom óta emlékszem, hogy mindig viszketett és volt folyásom, de mivel kicsi voltam, azt hittem, normális. Anyukámnak meg sosem mondtam semmit. Nagyon félek, hogy mi lesz. Nagyon szeretnék már kikerülni ebből.

2018. okt. 19. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A folyás egy bizonyos mértékig normális. A fehérfolyás állaga és a mennyisége az egész ciklus során változik. Véd a fertőzésektől.
2018. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél probiotikum és csinálj egy 2 hetes kúrát!
2018. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek. Ismerős a helyzet, én is nagyon, de nagyon sokat szenvedtem.

Javaslok neked egy magán nőgyógyászt. Fizetős, nem kicsit, de megéri. Ez az orvos, holisztikusan kezeli az embert, tehát nem csak azt nézi, hogy mi a testi tünet és felfirkant valamit a receptre, hanem a lelki hátterét is képes vizsgálni, sőt...

Én jártam hozzá évekig és fogok is menni. Itt a weboldala, ott minden elérhetőséget megtalálsz:

[link]

2018. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérj tenyésztést. Nekem is régóta van folyás, de viszketés csak nagyon ritkán volt, ezért én se mentem sok évig orvoshoz. Azóta több orvosnál voltam, az egyik candidát mondott, ami ugye gomba, a legutóbbi viszont elküldte tenyésztésre és ott baktériumot találtak, gombára negatív lett. Azt még nem tudom, hogy hatni fog-e a gyógyszer amit kaptam. Ja és nekem a hüvelyflórám normális, pedig tényleg régóta van már ez a problémám.
2018. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!