Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv-m van mi lesz, pánik?

Hpv-m van mi lesz, pánik?

Figyelt kérdés

2 napja a kisajkakon sok kis apró pattanásszerű fehér pötty jelent meg, nagyon viszket.

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. A tünetek alapján ugye hpv?:((((

Szörnyen meg vagyok ijdedve.

Van barátom,ő az első,kb 5 hónapja lezdtem nemi életet élni. Minden alkalommal óvszerrel védekeztünk.

Gyógyszer kell rá? Gyógyszert fog felírni az orvos? Azt hallottam semmit nem fognak adni,magától gyógyul.

Teljesen bepánikoltam:(((((

Nagyon nagy a baj ha hpv-m van?:(

19L



2018. okt. 20. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Most kezdtem ah egyetemet, még az életem elején vagyok,annyi tervem van. Nem akarok meghalni:((((
2018. okt. 20. 20:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meghalni.


Faggyúmirigy kivezető cső lehet. Nem szemölcs.

2018. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszerre vagy 50 és viszket??? Az hogy lehet faggyúmirigy?
2018. okt. 20. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemi betegség is lehet....akár herpesz, de nem tudom. A legjobb, ha elmész nőgyógyászhoz és megnézeted, az a legtisztább.
2018. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
inkább fertőzés, irritáció miatt kialakultságosság.
2018. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sokan fertőzöttek hpv-vel, és nem halnak meg egyik napról a másikra. Annyi, hogy járj el méhnyakrákszűrésre évente vagy félévente, ahogy az orvos javasolja. Ez egy nagyon jól gyógyítható betegség, csak járni kell a szűrésekre. Azért halnak bele sokan, mert valamilyen okból nem mennek el az ellenőrzésekre. Aki rendesen jár orvoshoz, az nincs veszélyben, nyugi.

2018. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt HPV fertőzésem és spontán gyógyult, úgyhogy ne temesd magad. Nekem semmi tünete nem volt, rákszűrésen derült ki
2018. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A HPV nem viszket, valami más bajod van...
2018. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt alacsony kockázatú HPV vírusom és fél évig kortyolgattam az eüstkolloidot és teljesen elmúlt, de jártam fél évente szűrésre. Ha az immunitás meggyengül, akkor aktívizálósnak jobban a vírusok.
2018. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggelre elmúlt magától. Nem értem mi volt ez:/
2018. okt. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!