Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelente a vizeletem erős...

Reggelente a vizeletem erős ammónia szagú, és enyhén viszket a hüvely bemenetnél. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mitől lehet és mi a megoldás rá?

2018. okt. 21. 08:36
 1/3 Petrovics698 ***** válasza:
0%
Jó lenne neked egy pasi! Aki sokat szexelne veked!
2018. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem többet SZERETKEZEK mint te:)

normális választ várok.pontosabban a kérdésemre,nem hülyeségből kérdeztem.köszönöm

2018. okt. 21. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőzésre gondolnék kapásból. Ezzel sürgősen fordulj orvoshoz, mert könnyen előfordulhat, hogy hüvelyi és húgyúti fertőzésed van egyaránt. Menj nőgyógyászhoz kapásból, ők tudnak mintát venni a hüvelyedből, azt el tudják küldeni tenyésztéses vizsgálatra, valamint tudnak adni beutalót vizeletvizsgálatra is. Illetve kérj a párod részére is kezelést, ugyanis nagyon könnyen átadhattad neki és ha ő nincs kikezelve, téged hiába kezelnek ki, vissza fog fertőzni téged. És a férfiaknál az ilyen jellegű fertőzések általában tünetmentesek, szóval az ne zavarjon meg, ha neki semmilyen tünete nincs.
2018. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!