Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külföldön vagyok, és pár...

Külföldön vagyok, és pár héttel a hazautazásom előtt el fog fogyni a fogamzásgátlóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még 1 levélnyi van, és ebben az országban nem árulják azt, amelyiket szedem. Arra gondoltam, hogy megkérném anyámat, hogy írasson fel nekem (ha nekem nem lehet, akkor neki) és elküldi nekem. Ez így működhet? Ha nem, akkor csak hazaérkezés után tudnám újrakezdeni. Ki kell hagyni vmi minimum időt két fogamzásgátló között?

2018. okt. 21. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb , ha kuldetsz ki. En 5 eve igy csinalom.
2018. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldható, akkor küldjön ki neked.

Amúgy telefonálni gondolom tudsz, ha van papírod arról, hogy melyiket szeded, akkor betelefonálsz a háziorvosodhoz, a háziorvosoddal is ki tudod íratni, anyukád elmegy a receptért, kiváltja is kiküldi neked.

2018. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 a háziorvos is fel tudja írni? : ezt nem is tudtam! csak nemrég kezdtem el szedni, fél éves adagot kaptam elsőre és az most fog elfogyni.


köszönöm szépen a gyors válaszokat!

2018. okt. 21. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem, hogy nincs kint olyan, amilyet szedsz. Biztos van ugyanaz a hatóanyagú más névvel.
2018. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 a betegtájékoztatóban fel van sorolva, hogy melyik országokban kapható és milyen névvel. itt, ahol én vagyok, nem kapható
2018. okt. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!