Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maximum hany honapnyi fogamzas...

Maximum hany honapnyi fogamzasgatlot ir fel a haziorvos?

Figyelt kérdés
Januarban koltozunk kulfoldre, es szeretnek nehany honapnyi (6-9ho) fogamzasgatlot magammal vinni. Irhat az orvos egyszerre ennyi receptet nekem? Hogy tudnam ezt megoldani? Harom havi adagot tartalmaz a doboz, amit szedek, tehat harom recept kellene.

2018. okt. 21. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom egyszerre 3 havi adagnál nem ír fel többet.
2018. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 havi adagot ír egyszerre.

De nekem tavaly volt olyan, hogy felírt 2 receptet. Viszont ez kivételes alkalom volt, magától ajánlotta fel, hogy ne szaladgáljak 3 havonta. Azóta nem volt ilyen.

2018. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulonleges indokkal irhat tobbet az orvos 3 havi adagnal (ezt ra kell vezetnie a receptre) . A fogamzasgatlok 1 kivetellel teljes arasak, nem tamogatja a tb oket, igy nem foglalkozik vele, hany dobozzal valtasz ki egyszerre. Gyogyszereszi szemszogbol ezt tudom mondani. Meg kell beszelni a dokival, van, aki vizsgalathoz koti a receptirast, de elenyeszo ezeknek a dokiknak az aranya. Az, hogy valaki kulfoldre utazik vagy koltozik az meg egy tamogatott szernel is boven eleg indok, hogy akar egy evre is ellasson, ugyhogy jogszabalyi akadalya ennek nincs. Ha regota jarsz hozza, nem kene gond legyen.
2018. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!