Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalom,...

Erős menstruációs fájdalom, ez így normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában a menstruációm eléggé zavaros, vagyis össze-vissza jön meg. Van hogy 47nap után és van hogy 36nap után. Ezzel még nincs is nagy probléma, vagyis a nőgyógyász azt mondta az a lényeg hogy rendszeres. Viszont az utolsó pár menstruációm alatt nagyon fáj az alhasam. De a legrosszabb hogy mikor leülök akkor egy éles fájdalom nyilal az alhasamba vagy inkább még lejjebb is. Olyan érzés mintha egy kés szúrnának belém, de ez nem tart sokáig viszont nagyon fájdalmas.

És sehol se találtam erre választ ezért is írok ide hogy hátha volt valakinek hasonló tapasztalata

Előre is köszi a választ:)



2018. okt. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy normális orvost!
2018. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le azt a dokit, ha jót akarsz magadnak, és nem ártana ha keresnél egy onkológus-nőgyógyászt, amilyen gyorsan tudsz.
2018. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# Onkológus?? Endokrinológusra gondolsz?

(az onkológus a daganatos megbetegedésekkel foglalkozik... az endokrinológus a hormonokkal)

2018. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami gyulladásod lehet. Nem tudom mikor voltál utoljára az orvosodnál, de szerintem látogasd meg.
2018. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!