Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszaszedhetem így a hüvelygo...

Visszaszedhetem így a hüvelygombát, vagy csak feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés

Több, mint két héttel ez előtt a nőgyógyász hüvelygombával diagnosztizált, amire kaptam hüvelykúpot és kenőcsöt. A gyógyszer 12 szemes volt, bár már a hatodik személy alig éreztem a tüneteket. A kezelés végéhez közeledve még éreztem egy kicsit irritáltabb részt, amit a mai napig krémezek, bár a pirosság elmúlt, csak ritkán érzek irritációt amit talán már inkább beképzelek.

A mai nap összegabajodtunk a barátommal és megérintette a még "érzékeny" részt, aztán megujjazott. Lehet ebből ismét problémám? Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 28. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen, szinte 100%, hogy ujra kell kezdened a kezelest. Elsosorban azert, mert nem a paroddal egyutt mentel el a nogyogyaszhoz, es emiatt o nem lett kezelve. Mindig vissza fog fertozni, akkor is, ha neki nincs tunete es nincs huvelye sem. Amig nem lesz o is kezelve, addig mindig aggodhatsz emiatt. (es akkor is, ha megcsal, es o hazaviszi neked ujra es ujra a fertozest, hiaba volt EGYSZER kikezelve)
2018. okt. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszodat! :) Nem írtam bele, de a párom is jött velem, őt is kezeltük az orvos tanácsára. A megcsalás lehetőségét pedig elég csekélynek tartom.

Még egy kicsit reménykedem, amíg nem kezdenek el ismét rosszabbodni a tüneteim. Akkor viszont azonnal visszamegyek az orvoshoz.

Bár őszintén az aggodalmam ellenére furcsának érezném, ha nem lennék teljesen gyógyult miután elvégeztem a kezelést és rávártam még pár napot, hogy teljesen biztos legyek. Mellette otthoni praktikákat is bevetettem, köztük a grapefruitmag cseppeket. Pedig a tüneteim alapból enyhék voltak, és azonnal orvoshoz is fordultam velük.

2018. okt. 28. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aparod is kezelve volt, akkor viszont nagyon kicsi az eselye a visszafertozodesnek.

Az viszont lehetseges, hogy az irritalt resz lassabban gyogyul a kelletenel, es lehetseges, hogy tobb ido kell az erzekeny teruletnek a teljes gyogyulashoz. Ha fajdalmas, vagy csipos az erzes azon a teruleten, akkor jobb lenne meg par extra napot adni - az erzekenyseg muljon el, kulonben elvezni sem tudod olyan jol a szexet.

2018. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Igen, még várok, kezelem pár napig de hála égnek egyre jobban érzem magam. :)

2018. okt. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!