Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menstruációm mégis...

Nincs menstruációm mégis vérzek szex utan picit. Mitől? Lehet készülőben lenne a mégiscsak a menstruációm? Valakinek volt hasonlo problemaja?

Figyelt kérdés
32 napja nem jött meg mensesem. Görcsölök szinte folyamatosan. Együtt voltunk a férjemmel és véreztem. Eléggé aggódom. 1 hét múlva kaptam idopontot a dokihoz.
2018. okt. 29. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyire véreztél? Ha együttlét után véres pisiléskor a papír, akár HPV is lehet. Nekem ez volt a jele. Eredmény: P4-es cytológia. Nem egyszeri együttlétkor, hanem többször is. De nálad szerintem valami hormonális gond lehet.
2018. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és igen, előfordulhat, hogy elhúzódik a menstruációd, nem tudom, hány éves vagy, de fiatal koromban többször előfordult, hogy amikor meg kellett volna jönnie, görcsöltem, fájt a hasam, tesztet is vettem, mégsem voltam terhes, pár napra rá megjött. Azért írom, mert nem akarlak megijeszteni az 1-es hozzászólásommal.
2018. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok. A hpv miatt nekem.is volt 2x műtétem. 10 éve. Azóta szültem 2 gyerkőcöt.
2018. okt. 29. 14:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset véreztem a wc papiron kissé nyálkás volt.
2018. okt. 29. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fog jönni, azért vérzel. Együttlét utáni vérzés utalhat méhszájsebre is.
2018. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam méhszájseb miatt volt ilyen.
2018. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 és 2. vagyok. Akkor tudod, miről beszélek. Ha 1 hét múlva kaptál időpontot, az a biztos. Ha megjön, akkor mondd le, mert feleslegesen ne fizess. De tesztet vegyél, ha nem akartok már harmadik babát. Ilyen előfordul, szerintem stressz, bármi okozhatja. Készülődik-készülődik, görcsölsz, aztán normálisan megjön. Ha régen voltál rákszűrésen, egy év eltelt, akkor inkább menj. Ha nem, akkor nem szükséges. Majd írd meg, végül is mi volt. Ha gondolod, privátban is itt leszek.
2018. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma is eszre rózsaszínes verpottyos a folyásom. Gondolom így nem veszik le citológiát ma megyek orvoshoz délután.
2018. okt. 31. 07:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Megjártam az orvost levette a citológiát. 4 mm a nyálkahártya. Norcolutot kell szednem 3 hónapig.
2018. okt. 31. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi, hogy írtál. A 4 mm eléggé határeset, remélem a gyógyszer segít majd.
2018. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!