Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hozzáértő, megbízható NEM...

Hozzáértő, megbízható NEM magán nőgyógyász Veszprémben?

Figyelt kérdés
Nem rég megjött de amint elmúlik mindenképp elakarok menni dokihoz mert érzem hogy valami nem okés, égető viszkető érzés ami gomba is lehetne de apró szemölcs szerű dolgok is megjelentek kívűl ami szinén fáj, kellemetlen.. magán orvos szóba se jöhet mert csak decemberbe tudnak időpontot adni. Szóval akik a kórházban a szakrendelést végzik, milyenek? Sajnos semmi infót nem találtam neten mert a kórház oldala feltöltés alatt így konkrét neveket se tudok.
2018. okt. 30. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Felejted el, hogy magán dokin kívül bármi megbízható. Ébredj! Ez itt Magyarország 2018!
2018. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolod, hogy TB-s alapon hamarabb kapsz időpontot, mint magánba? Vicces vagy.
2018. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Előbb biztos nem kap!

Csak nincs pénze az egészségére.

2018. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nem lenne ciki a kérés. Hiszen úgy gondolná, jó lenne egészségügyi ellátást kapni. Csak ma a magyar egészségügy már nem itt tart. És csak romlik. Közben több a beteg és kevesebb az orvos, aki ellássa, nővér és ápoló még kevesebb a hulladék fizukkal.


Ha fontos az egészség, magánba megyek, de már ott is sorba kell állni és hetes várólista van.

2018. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Istenem.. látom a szövegértelmezés nem mindenkinek megy :) de sebaj, kifejtem: A lényeg az hogy van egy adott problémám amivel dokihoz szeretnék menni, mivel a dolog sürgős szeretnék mielőbb orvoshoz fordulni vele. Első dolgom volt 2 magán dokival is beszélni akikről ráadásul szinte csak jókat olvastam de mindkettő csak hetek, vagy hónapok múlva tud fogadni amire IDŐM nincs nem pedig pénzem hisz az egészség minden pénzt megér.
2018. okt. 30. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
A veszprémi kórházban a nőgyógy szakrendelést gyakorlatilag a Szabadka Ödön doktor úr végzi egyszemélyben, szóval nincs túl sok lehetőséged. :-D
2018. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a 0-t viszont kívánom! :)
2018. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végre valaki tudott is érdemben válaszolni, köszönöm.
2018. okt. 30. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

1: Nem csak egy magánorvos van vp-ben, aki nőgyógyász.

2: A szakrendelőben érdekes lenne, ha előbb kapnál időpontot.

3: Nem csak VP-ben vannak magán orvosok, hanem környéken más településeken is


Ha nem akarsz, nem kapsz időpontot december előtt. Ez a te döntésed.

2018. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Turcsányi Csabánál voltam és amint hívtam a rá következő hétre már volt is idopontom. Tudom ajánlani esetleg. :) Vagy Szabadka Ödönt is dicsérik.
2018. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!