Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hetes terhesség esetén,...

5 hetes terhesség esetén, nehéz légzés?

Figyelt kérdés
Szeretném tőletek megkérdezni,hogy valakinek volt-e már olyan hogy 5 hetesen nehezebben veszi a levegőt? Nőgyógyásznál még nem voltam, jövőhéten megyek. De viszont ez nagyon kellemetlen tünet. Valamikor úgy észre sem veszem és akkor szépen tudok venni levegőt, de viszont van olyan,hogy csak sokadjára tudok nagy levegőt venni.

2018. okt. 31. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szorongsz tudatalatt, hogy minden simán menjen?

Amúgy van egy egyszerű gyakorlat stresszes nehézlégzésre.


3db normál légzés kizárólag orron keresztül, tehát beszívod lassan és kifújod orron át a levegőt, ezt háromszor megismétled, majd 5mp-re befogod az orrodat és aztán újra beszív, kifúj 3x orron át, majd 5mp légzésvisszatartás. 10 percet gyakorolsz és csodákat tesz.


Kizárt, hogy a baba ilyet okozzon.

2018. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert itt az interneten olvastam,hogy más is panaszkodott erre. De nem tudom eldönteni,hogy tényleg a terhesség miatt lenne.
2018. okt. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!